17 жовтня  розпочався  тиждень безпеки життєдіяльності. Для учнів було проведено уроки з основ безпеки життєдіяльності на яких діти переглянуть навчальні фільми для дітей Служби порятунку 101 та "Веселка TV": "Правила безпеки - правила життя", які набагато краще дозволять запам’ятати основні дії в тих чи інших ситуаціях.

Відбувся конкурс малюнків на тему: «Обережно! Небезпечне перехрестя», серед учнів 7-х класів. Для учнів 7 х класів пройшла бесіда «Безпека – понад усе!»P11206991P11207101P1120692Для учнів 10 класу було проведено урок з відпрацювання практичних навичок по наданню першої медичної допомоги при травмах голови та верхніх кінцівок. Учні успішно засвоїли набуті навички та гарно продемонстрували свої вміння на практиці. Уміння надавати першу допомогу - обов'язок кожного!P11206561P1120666 P11206811Питання щодо безпеки життєдіяльності дуже актуальне. Статистика цифр свідчить що кількість дітей, які постраждали від власної необережності чи безпечності зростає з кожним роком. Тому важливо формувати в учнів свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховувати в них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.

З цього приводу в бібліотеці гімназії відбулася виставка присвячена «Тижню знань з основ безпеки життєдіяльності».IMG 0970IMG 0979В рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності пройшов і урок-подорож "Дорожний знак".

Одна із інтерпретацій народної приказки «Хворий – лікуйся, здоровий – стережися» - дотримання правил техніки безпеки на вулицях міста. А допомагають у цьому, попереджають про можливу небезпеку дорожні знаки.

Дорожних знаків дуже багато, але ж є такі надзвичайні ситуації, які не відтворені у «азбуці доріг». Учні 5-х класів під керівництвом вчителя основ здоров`я Скивки Г.С. допомогли працівникам патрульної служби і «створили» нові дорожні знаки:

-«Обережно! Глухі старушки».

-«Обережно! Рідкий асфальт».

-«Обережно! Терористи».

-«Обережно! Неприємні запахи».

-«Обережно! Комети, низько».

«Єдина краса відома мені – це здоров`я».

Г.Гайне

За останні десятиліття у світовому масштабі проблема здоров`я увійшла до кола глобальних проблем і отримала назву «антропогенна катастрофа». Учні 7-В класу під час рольової гри усвідомили, що здоров`я – важлива життєва цінність, найчастіше з`являється разом з появою інфекційної хвороби – грипу. Школярі разом з вчителькою Скивка Г.С. пригадали методи профілактики грипу.

Це:

- обмеження контактів;

- вакцинація й імунізація;

- застосування лікарських препаратів;

- підвищення опірності організму. «Здоровий будеш – все здобудеш» під таким девізом пройшла зустріч учнів 9-х класів на чолі з вчителем Скивка Г.С., присвячена небезпеці нових штамів грипу. Учні дійшли висновку, що людина має право на здоров`я. Але право людини тісно пов`язане з її відповідальністю.

Відповідальність за власне здоров`я – це важлива властивість дорослої особистості!

У тижні знань з безпеки життєдіяльності активну участь взяв провідний інспектор районного відділу УДСНС Євгеній Бобров, який розповів учням про основні правила пожежної безпеки у побуті, що стосується безпечного користування електричними та газовими приладами, а також звернув увагу на поведінку з вибухонебезпечними предметами.IMG 0283IMG 0295IMG 0297Також 19 жовтня 2016 року в гімназії проведено навчальну евакуацію учнів з приміщення гімназії на випадок надзвичайних ситуацій.Photo0104IMG 1093Бесіда «Обережно—вогонь!»P1060556P1060562Зустріч з медсестрою Червоного хрестаP1060568P1060573Для учнів тиждень пройшов корисно, повчально і цікаво. Діти усвідомили, що треба бути надзвичайно уважними, зібраними, пам’ятати всі настанови вчителя та старанно дотримуватись техніки безпеки.