З 17 по 20 листопада 2016 року в гімназії проведено тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого класні керівники, вчителі знайомили школярів із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я та життя.

gai  Упродовж тижня діти ознайомились із дорожніми знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах.

123Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищепити розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, запам'ятати, що пішоходи ходять по тротуару, зрозуміти призначення світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дозволяючі та запобігаючі знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, а також виховувати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, щоб попередити нещасні випадки.4-14 260115 4 1.4337ce58«Чи добре знаємо правила дорожнього руху?»

під такою назвою у рамках тижня безпеки дорожнього руху пройшла вікторина серед учнів 6 класів.

Справжнє випробування знань учнів 6-А класу підготували вчитель основ здоров`я Скивка Г.С. і класний керівник Дубовець Н.І.

Діти гідно витримали іспит. Адже школярі добре знають і про Європейський день пішохода; про елементи доріг, вулиць, перехрестя; загальні положення «Правил дорожнього руху»; види ДТП, небезпечні вантажі; дорожні знаки і що робити, якщо ви стали свідком ДТП.

Безпека на дорозі й у транспорті найбільше залежить від тебе самого!!!

Все це стало можливим завдяки роботі педагогів гімназії.

Яскраві, веселі, насичені, з казковими героями, веселими іграми, загадками і ребусами пройшов тиждень в початковій ланці.1011Значний вклад в проведення тижня безпеки дорожнього руху вніс інспектор поліції нагляду за дорожнім рухом в районі Кузьомкін О.В., який звернув особливу увагу школярів на правила користування велосипедом та мопедом, гру дітей на проїжджій частині дороги, перехід вулиці в зазначеному місці.5678