Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Різдвяні баскетбольні зустрічі

Новий 2020 рік у гімназії почався спортивно!

03.01.2020 відбувся баскетбольний турнір за участю команд учнів гімназії, випускників різних років та інших навчальних закладів міста. Суддями змагань були тренери-викладачі Дідковський А., Ковальчук Д. та Пурига Г. Традиційно відкриття турніру розпочалося з виконання державного гімну. Ведуча заходу надала слово директору гімназії В. Мокряковій та випускнику школи Г. В’язовику, який урочисто вручив навчальному закладу подарунки.

Третього січня 2020 року о 17:00 у гімназії №1 відбудеться відкритий турнір з баскетболу за участю випускників школи різних років.

Презентація нового видання книги «Слово о полку Ігоревім»

Новгород-Сіверський… Ти зачарував своєю красою не одне покоління земляків і упродовж століть вчив стійко себе боронити та давав натхнення і снагу на працю й творчість. Твоя велич оспівана в шедеврах літератури, архітектури, скульптури, образотворчому мистецтві, чарівних мелодіях та щирих піснях. Про твою дивовижну історію ми дізнаємося з славнозвісної поеми «Слово о полку Ігоревім».

Подяка

Радіємо, що наші випускники завжди підтримують рідний навчальний заклад.

Родинне свято у випускному 11-А класі

11 травня в нашій гімназії відбулося родинне свято, присвячене Дню Матері. Одинадцятикласники приурочили це свято закінченню школи – «Останні батьківські збори 11-А – 2018»

Вечір зустрічі випускників

26 січня в нашій гімназії відбувся традиційний Вечір зустрічі випускників, на який завітали випускники різних поколінь, ветерани педагогічної праці, учні, вчителі, гості. З привітальними словами та розповіддю про сучасне життя гімназії звернулася до гостей директор гімназії В.П.Мокрякова.

«ЛІДЕР» знову в лідерах!

Блискучими результатами відзначились вихованці спортивного клубу «ЛІДЕР» Новгород-Сіверської гімназії №1 на спортивних пєдесталах найвищих гатунків. З 17 по 23 квітня у Харкові пройшла ХІІІ Універсіада України з боксу, в якій брали участь найсильніші боксери України. Вони здобували звання чемпіонів України серед студентів.

27 січня 2017 року о 1700 в гімназії відбудеться Вечір зустрічі випускників. Запрошуємо випускників, учителів, ветеранів педагогічної праці.

Шановні випускники гімназії!

Запрошуємо Вас на презентацію книги «Крізь минуле та сучасне до майбутнього», в якій висвітлена історія гімназії з 1875 по 2015 роки.

Зустріч з авторами відбудеться 3 червня 2016 року в актовій залі гімназії об 1100.

З повагою, директор гімназії В.П.Мокрякова.

Цікава подорож до Чернігова

Щедрий дарунок від випускника школи 1989 року Вадима Щерби надовго запам’ятається учням.

Гімназіє, з ювілеєм тебе ми вітаємо!

13 листопада 2015 року урочисто пролунав ювілейний дзвоник з нагоди 140-річчя з Дня народження Новгород-Сіверської гімназії №1 ім.Б.Майстренка.

Вечір шкільних друзів

Забута мелодія дитинства.. Для кожного вона звучить по-різному. Для одних - вона весела та безтурботна, для інших – трепетна і ніжна. Але для всіх – рідна і неповторна  і неодмінно пов'язана з рідною школою.

Подарунок рідній гімназії

Випускник школи Вадим Щерба подарував гімназії колекцію книг "Великі художники"

Посадка молодого саду

27 березня на території гімназії №1 відбулася посадка молодого саду. Участь у ній брали учні та вчителі гімназії. Ініціатором виступив випускник гімназії Кром Віталій Іванович, який закупив для молодого саду 100 саджанців яблунь. Учні і вчителі щиро вдячні Віталію Івановичу за підтримку і допомогу. Чекаємо майбутніх врожаїв.

Дякуємо за підтримку хореографічної студії гімназії "Танцювальний квартал"!

29 квітня 2015 року відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню танцю. Юні артисти показали чудові хореографічні композиції, які дуже сподобались всім глядачам.