Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Участь у форумі Національної ради дітей та молоді «ЛІДЕРСТВО. НАТХНЕННЯ. FUN!»

Лідери учнівського самоврядування "Острів скарбів" Новгород-Сіверської гімназії №1 вісімнадцятого грудня взяли участь у Головному молодіжному форумі України Національної ради дітей та молоді «ЛІДЕРСТВО. НАТХНЕННЯ. FUN!» 

Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти

Вже традиційно в рамках проведення Тижня учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбулося урочисте свято «Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти», на яке завітали п’ятикласники разом з батьками та класними керівниками Марченко В.В., Сластьон Л.П., Совою Л.В.

Посвята в старшокласники

Тиждень учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 традиційно завершився вечором відпочинку «Посвята в старшокласники», проведеним лідерами учнівського самоврядування «Острів скарбів» та педагогом-організатором Ільющенко О.М.

Подорож Країною Барвінковою

23 жовтня 2019 року в Новгород-Сіверській гімназії №1 в рамках міського педагогічного семінару проведено комунікативну гру для першокласників нової української школи "Подорож країною Барвінковою", підготовлену педагогом-організатором Ільющенко О.М., лідерами учнівського самоврядування «Острів скарбів» та вихованцями хореографічної студії «Танцювальний квартал» (керівник – Шкалаберда Ю.А.).

Посвята в старшокласники

14 грудня в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б.Майстренка відбувся традиційний вечір відпочинку «Посвята в старшокласники». Зі щирими вітальними та напутніми словами до учнів десятих класів звернулася директор гімназії В.П. Мокрякова, класні керівники Іванова І.М. та Ковальчук Л.М., від імені батьків з привітальними словами звернулася Дудар К.М.

День місцевого самоврядування

У рамках відзначення Дня місцевого самоврядування 07 грудня в Новгород-Сіверській міській раді для активної учнівської та студентської молоді нашого міста відбувся день відкритих дверей. Юні гості зустрілися з міським головою Олегом Бондаренком, який розповів про структуру органів місцевого самоврядування та озвучив плани на майбутнє.

Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти

Вже традиційно в рамках проведення Тижня учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбулося урочисте свято «Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти».

Посвята в старшокласники

1 грудня 2017 року в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбувся традиційний вечір відпочинку «Посвята в старшокласники». Зі щирими напутніми словами до учнів десятих класів звернулася директор гімназії В.П.Мокрякова. Цікаве музичне вітання для своїх вихованців підготували класні керівники Сова Л.В. та Сластьон Л.П., наголошуючи, що бути старшокласником – дуже відповідально та почесно.

День учнівського самоврядування

Наш час потребує лідерів нової формації – людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання кожного загальноосвітнього навчального закладу – підтримувати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особистості, що виховує самостійність, відповідальність, ініціативність.

Посвята в гімназисти

29 листопада в гімназії відбулася Посвята п'ятих класів в гімназисти. Цьогоріч сімдесят шість учнів із високим інтелектуальним та творчим потенціалом розпочали свій гімназійний шлях.

Благодійна акція «Посилка воїну АТО»

Щороку 5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера.
У час, коли наша країна перебуває в надскладній ситуації, саме активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця волонтерів додає віри в те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху!

Вибори голови Ради Старійшин

У нашій гімназії вже не перший рік діє учнівське самоврядування "Острів скарбів". Це ділова гра, яка допомагає розвивати лідерські якості, згуртовує колектив, робить шкільне життя цікавішим та змістовним.

Посвята п'ятикласників у гімназисти

9 грудня 2016 року відбулася урочиста посвята учнів 5-х класів у гімназисти. П’ятикласники показали свої таланти, вміння, здібності: танцювали, співали, відгадували загадки, знайомилися з символікою гімназії та Кодексом гімназистів.

А над світом українська вишивка цвіте...

19 травня 2016 року учні та педагоги гімназії традиційно відзначили День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти наші споконвічні народні традиції та духовні цінності.

Урок мужності

11 квітня 2016 року відбулася зустріч учнівського самоврядування з Володимиром Зюзько - випускником нашої гімназії 2009 року, воїном, який  мужньо захищав цілісність та незалежність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції. Діти з цікавістю та хвилюванням слухали розповідь гостя про державну прикордонну службу, мужність українських воїнів в зоні АТО, взаємовиручку між бойовими товаришами, допомогу волонтерів.

Бажаємо нашим захисникам міцного здоров'я та благополуччя.

Хай скоріше настане в нашій країні мир!

І хай у серці живе любов!

Напередодні Дня Святого Валентина гімназисти провели акцію «Солодке привітання», в ході якого всі охочі могли привітати з цім чудовим святом своїх друзів, однокласників, колег, подарувавши їм валентинки та солодощі. Зібрані кошти (673 грн.) було передано хореографічній студії гімназії «Танцювальний квартал» на пошиття нових сценічних костюмів. 

Повертайтесь, захисники, живими!

Учні 5-11-х класів нашої гімназії взяли участь у міській благодійній акції, в ході якої привітали українських воїнів-земляків із новорічними святами та подарували їм солодощі.

Тиждень учнівського самоврядування

З 30 листопада по 04 грудня в гімназії проводилися заходи в рамках Тижня учнівського самоврядування.

Посвята в гімназисти

В рамках проведення Тижня учнівського самоврядування в гімназії проведено урочисту Посвяту в гімназисти. Учні п'ятих класів з цікавістю мандрували по Країні Гімназійній, успішно долаючи всі  випробування: танцювали, співали, показували фокуси, відгадували загадки, знайомилися з символікою гімназії та Кодексом гімназистів.

Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, гімназисти організували флеш-моб, метою якого було привернути увагу громадськості до проблем людей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу. Плакати та велика червона стрічка, яку створили діти з повітряних кульок червоного кольору,- символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.

Посвята в старшокласники 2015

27 листопада 2015 року в  актовій залі гімназії відбулася Посвята в старшокласники. З найщирішими напутніми словами та побажаннями звернулися до десятикласників директор гімназії В.П.Мокрякова, заступник директора з навчально-виховної роботи Ф.Г.Ковальчук, класні керівники Н.А.Кравцова та О.М.Ільющенко, священнослужитель Спасо-Преображенського монастиря отець Олександр, батьки, майбутні випускники.

Благодійна акція «Назустріч мрії»

На сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих дітей. На жаль, дитяча захворюваність на рак за останні 10 років значно зросла. Але при ранньому та правильно встановленому діагнозі та своєчасному лікуванні з подальшим комплексом реабілітаційних заходів більшість дітей можуть бути вилікувані.

Тиждень самоврядування

З 24 по 28 листопада в гімназії відбувся тиждень учнівського самоврядування.

Міжшкільна дипломатія

27 червня 2015 року до нас в гості завітала молодь, яка навчається та оздоровлюється в обласній літній школі для обдарованих дітей.

Ласкаво просимо до гімназійної родини!

20 квітня 2015 року наша гімназія гостинно відкрила двері для учнів четвертих класів гімназії №1, НВК "Дзвіночок" та їх батьків.

Ми – за європейське майбутнє

Напередодні Дня Європи,15 травня 2015 року, гімназисти взяли участь у захисті проектів "Парад європейських країн".

Відбулася учнівська конференція

7 травня 2015 року в гімназії відбулася учнівська конференція. Лідери учнівського самоврядування розповіли про символіку ділової гри "Острів Скарбів", підвели підсумки діяльності Ради Старійшин та Ради Капітанів.

Вибори – 2015

Участь дітей у роботі учнівського самоврядування – це можливість реалізувати свої творчі, інтелектуальні, спортивні здібності, розвинути лідерські якості, зробити гімназійне життя цікавим, незабутнім.

Здоровим бути модно!

Здоров’я – це найбільша цінність людей. Щоб прожити довге та щасливе життя, підтримувати здоров’я необхідно з дитинства. Тож учні нашої гімназії активно розвивають свої фізичні здібності на уроках фізкультури та займаються в гуртках спортивного спрямування, беруть участь у різних цікавих змаганнях та заходах щодо пропаганди здорового способу життя.

Патріотично-благодійна акція "Нехай тепло дитячих рук солдатові душу зігріє"

В акції взяли участь учні з 5-го по 11-й клас, батьки, вчителі. Гімназисти власноруч виготовили різноманітні поробки в жовто-блакитних кольорах, дуже багато теплих слів написали нашим воїнам, які перебувають в зоні АТО, а також учні поділилися солодощами та зібрали необхідні речі.

Формуємо життєві цінності

02 лютого 2015 року лідери учнівське самоврядування Острова Скарбів взяли участь у засіданні активу шкіл міста тренінгу, який відбувся у центрі дитячої та юнацької творчості

Патріотичний марафон

4 грудня 2014 року учні нашої гімназії взяли участь в патріотичному марафоні, який відбувся в рамках проекту "Україна – моя країна, а рідний край – маленька Батьківщина".

До Дня Збройних сил України

До Дня Збройних сил України в гімназії проведено благодійну акцію "Подаруй солдату шоколадку".

День самоврядування

01.12.1923 року народився Борис Майстренко – герой Радянського Союзу, чиє ім’я носить наша гімназія. І тому за традицією 1грудня у нас – День самоврядування.

Посвята в старшокласники 2014

25 листопада гімназійна родина прийняла нове поповнення в ряди старшокласників.

Посвята в гімназисти

Вже стало традицією в нашій гімназії щороку проводити посвяту учнів п'ятих класів в гімназисти.

Посвята в барвінчата

6 листопада у гімназії №1 відбулася посвята в барвінчата.

Патріотична акція «Діти Сіверщини – українським воїнам»

12 вересня 2014 року стартувала патріотична акція "Діти Сіверщини – українським воїнам" з метою підтримки захисників, які боронять нашу незалежність та територіальну цілісність.

Участь у флеш - мобі «Україна – єдина країна!»

20 серпня 2014 року на міській площі м. Новгорода – Сіверського відбувся дитячий танцювальний флеш - моб "Україна – єдина країна!".

Фестиваль - конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Команда гімназії "Антивірус"зайняла 2 місце в обласному етапі щорічного Всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Молодь обирає здоров'я"