Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Фінальний етап Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку на платформі МІКСІКЕ

4 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку на платформі МІКСІКЕ, де учасники мають можливість розвивати логіку, реакцію, вдосконалювати навички правильного та швидкого рахунку.

Черговий тур онлайн - змагань в освітньому середовищі Міксіке

15 травня серед п'ятикласників нашої гімназії було проведено черговий тур онлайн - змагань в освітньому середовищі Міксіке.

«Міксіке – не просто гра, всім – ні пуху, ні пера!»

«Міксіке – не просто гра, всім – ні пуху, ні пера!» – так вигукують учасники обласних та Всеукраїнських змагань з усного рахунку, підтримуючи один одного перед початком змагань.

Національний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2019

1 березня команда Новгород-Сіверської гімназії №1 у складі Полозової Тетяни (11-А кл), Шкалаберди Лілії (9-А кл.), Пономарчука Євгенія (9-А кл.) взяла участь у Національному фіналі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2019.

«Міксіке – це класна гра, всім – ні пуху, ні пера!»

«Міксіке – це класна гра, всім – ні пуху, ні пера!», – ось так підбадьорювали один одного члени команди Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка перед початком обласного етапу фінальних змагань «Прангліміне – 2019», який відбувся 1 лютого 2019 року.

Участь в естонсько-українському проекті Міксіке

13 лютого 2018 року учні Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка вже втретє брали участь у змаганнях з усного рахунку в режимі он-лайн. "Як спортсмену потрібно тренувати м’язи, так учням треба тренувати мозок, розвивати навички усної лічби", – говорить Людмила Сова, тренер команди гімназії. Гімназисти із задоволенням змагаються між собою та з учням інших шкіл України, вдосконалюють техніку лічби, знаходять «родзинки» для швидшого обчислення.

Вітаємо учасників змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2017 міжнародного україно-естонського освітнього проекту «Міксіке в Україні»

Другий рік гімназія бере участь у змаганнях з усного математичного рахунку Прангліміне-2017 і отримує перемогу.

Участь в естонсько-українському проекті Міксіке

Уже другий рік поспіль учні нашої  гімназії беруть участь в естонсько-українському проекті Міксіке. У цьому навчальному році, крім учнів 9А та 7А класів, до проекту приєдналися учні 3Б, 3В, 4А, 5Б, 6А, 8А, 10А.

Національний фінал з усного рахунку Прангліміне-2016 м. Львів

Чи вмієте ви  без калькулятора швидко додавати та віднімати п’яти –  та шестицифрові числа? А якщо до множення усно дво- та трицифрових? Ось, бачите, задумалися, а наша Тетяна Полозова, учениця 8а класу, робить це залюбки. А ще вона може порівнювати суми та різниці багатоцифрових чисел, і все це не просто, а протягом певного обмеженого часу. Тренуючись, Тетяна досягла успіхів. Вона стала учасницею Національного фіналу Міжнародного проекту Прангліміне-2016, який відбувся у м. Львів, на передодні 8 березня.

Фінал з усного рахунку "Прангліміне"

10 лютого в інституті підвищення педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся регіональний (Київська  та Чернігівська область, м. Київ) фінал з усного рахунку "Прангліміне" проекту "Міксіке в Україні". Змагання розвивають   навички усних математичних розрахунків, дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам змагань із різних країн, таких як Україна, Естонія, Литва, Латвія та Словенія.