Національний фінал з усного рахунку Прангліміне-2016 м. Львів — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка

Чи вмієте ви  без калькулятора швидко додавати та віднімати п’яти –  та шестицифрові числа? А якщо до множення усно дво- та трицифрових? Ось, бачите, задумалися, а наша Тетяна Полозова, учениця 8а класу, робить це залюбки. А ще вона може порівнювати суми та різниці багатоцифрових чисел, і все це не просто, а протягом певного обмеженого часу. Тренуючись, Тетяна досягла успіхів. Вона стала учасницею Національного фіналу Міжнародного проекту Прангліміне-2016, який відбувся у м. Львів, на передодні 8 березня.

До участі у фінальному змаганні були запрошені учасники з різних регіонів України. Тетяна представляла Київський регіон, до складу якого входить Чернігівська область.

Команда Київського регіону перед початком  змагань.

Після регіонального  фіналу в м. Київ, Тетяна покращила  власний результат у п’ятиборстві(додавання, множення, віднімання, ділення, порівняння) ,що дало змогу їй зайняти 6 місце в номінації «Дівчата 7-11класи».

Всі учасники змагань отримали солодкі призи з логотипом.

Все це дійство відбулося завдяки  нашім естонським друзям Міхелю та Мілі Пільв, координатору по Україні Маргариті Носковій, регіональному координатору Ірині Воротніковій. 

Учасники змагань та команда Київського регіону з організаторами

спільного естонсько-українського  проекту Прагліміне

Міхелем та Мілою Пільв (крайні зліва)