Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Атестація вчителя – це рух уперед, що сповнює наше життя сенсом, мотивує до інтелектуальної та духовної праці, навчає досягати перемог, набувати досконалості.

24.03.2021 року, в нашій гімназії, відбулося традиційне  засідання атестаційної комісії , на якій педагоги, які атестуються у поточному році, мали можливість поділитися своїм педагогічним досвідом, професійною майстерністю, мистецтвом навчання і виховання, продемонструвати найкращі уміння, надбання і досягнення, вразити колег своїми талантами і здібностями. З творчим звітом перед колегами виступили вчителі: Сігута С.О., Скивка Г.С., Ковальчук Л.М., Риковська І.В., Сластьон Л.П., Магоня В.О., Качан В.І., Меньшиков М.В., Пурига Г.В., Пурига Т.С., Десятник В.М., Литвяк О.О., Коток Г.І., Бабенкова О.С., Марченко В.В.

Всі присутні з великою цікавістю та захватом сприйняли різноманіття презентованих матеріалів, високо оцінили творчі роботи всіх колег, відмітили високий рівень педагогічних знань та умінь, різноманіття форм та методів роботи з учнями, працездатність, самовідданість та самовдосконалення всіх вчителів, які атестуються. По справжньому цікавим може бути лише той вчитель, який постійно цікавиться чимось, дізнається щось нове. Адже, як говорив К. Ушинський, «Учитель як фахівець живе доти, поки вчиться».

Хочеться побажати натхнення, творчих знахідок і нових перемог всім педагогам, які успішно представили і захистили свій досвід, свою власну педагогічну систему.

010203040506070809