Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка
№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас (курс) навчання Місце Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня
з української мови
1.          Полетаєва Карина Артурівна  7-Б ІІ Кравцова Н.А.
2.          Ферубко Богдан Валентинович 8-А ІІ Захарченко А.П.
3.          Кривенок Владислав Михайлович 9-А І Кравцова Н.А. Костенко Л.О.
4.          Кривенок Руслан Михайлович 9-А ІІ Кравцова Н.А. Костенко Л.О.
5.          Подоляко Варвара Ігорівна 10-А І Костенко Л.О. 
6.          Пехотна Поліна Олександрівна  10-А ІІ Костенко Л.О.
7.          Горбонос Олег Олександрович 11-А ІІ Пашковська К.В.
з математики
8.          Охріменко Софія Юріївна 6 1 Іванова І.М.
9.          Улько Роман Васильович 6 2 Іванова І.М.
10.        Горбонос Олександра Олександрівна 7 1 Ворушило О.П.
11.        Бельдяга Назар Дмитрович 8 1 Щепочкіна М.М
12.        Ферубко Богдан Валентинович 8 2 Щепочкіна М.М
13.        Костир Нікіта Сергійович 8 3 Щепочкіна М.М
14.        Овсюк Павло Олександрович 9 1 Іванова І.М.
15.        Кривенок Владислав Михайлович 9 2 Іванова І.М.
16.        Кривенок Руслан Михайлович 9 3 Іванова І.М.
17.        Скакун Кирило Максимович 9 3 Іванова І.М.
18.        Пономарчук  Євгеній В’ячеславович   10 1 Сова Л.В.
19.        Горбонос Олег Олександрови  11 1 Іванова І.М.
20.        Гришаєнко Нікіта Ігорович 11 2 Іванова І.М
21.        Дударь Олександр Андрійович 11 3 Іванова І.М.
з англійської мови
22.        Ферубко Богдан Валентинович 8-А І Остапчук І.В.
23.        Січко Іван Ромнович 8-Б ІІ Остапчук І.В.
24.        Шевченко Вікторія Костянтинівна 8-А ІІІ Качан В.І
25.        Дударь Анна Андріївна 9-А І Остапчук І.В.
26.        Кривенок Владислав Михайлович 9-А ІІ Остапчук І.В.
27.        Кривенок Руслан Михайлович 9-А ІІ Остапчук І.В.
28.        Овсюк Павло Олександрович 9-А ІІІ Філько Н.М.
29.        Марус Марина Ігорівна 10-А І Остапчук І.В.
30.        Лакоза Єлизавета Олександрівна 10-А І Остапчук І.В.
31.        Пехотна Поліна Олександрівна 10-А ІІ Остапчук І.В.
32.        Гаркавий Кирило Вікторович 11-А І Філько Н.М
33.        Дударь Олександр Андрійович 11-А ІІ Філько Н.М
34.        Гусак Станіслав Леонідович 11-А ІІІ Філько Н.М
з фізики
35.        Горбонос Олександра Олександрівна 7-А 3 Сова Л.В.
36.        Бельдяга Назар Дмитрович 8-Б 1 Бельдяга О.І
37.        Скакун Кирило Максимович 9-А 1 Бельдяга О.І
38.        Черток Микола Олександрович 9-А 3 Бельдяга О.І
39.        Пономарчук Євгеній В’ячеславович  10-А 1 Бельдяга О.І.
40.        Олексієнко Тимофій Владиславович  10-А 3 Бельдяга О.І
41.        Горбонос Олег Олександрович 11-А 1 Бельдяга О.І
з астрономії
42.        Горбонос Олег Олександрович 11-А 1 Осадча В.М.
43.        Гусак Станіслав Леонідович  11-А 3 Осадча В.М.
44.        Пономарчук Євгеній В’ячеславович 10-А 1 Осадча В.М.
45.        Подоляко Варвара Ігорівна 10-А 2 Осадча В.М.
з біології
46.        Підковкаа Дмитро 8-Б ІІІ Кольяк Л.Б.
47.        Кривенок Руслан Михайлович  9-А І Дубовець Н.І.
48.        Кривенок Владислав Михайлович 9-А ІІ Дубовець Н.І.
49.        Новик Володимир Миколайович 9-А ІІІ Дубовець Н.І.
50.        Вітель Наталія Русланівна 10-В ІІІ Скивка Г.С.
51.        Мельник Станіслав Андрійович 10-А ІІ Кольяк Л.Б.
52.        Марус Марина Ігорівна 10-А ІІ Кольяк Л.Б.
53.        Шамрицька Ганна Вікторівна 11-А ІІ Дубовець Н.І.
54.        Шурига Марія Валентинівна 11-А ІІІ Дубовець Н.І.
з хімії
55.        Пинчук Любов Сергіївна 7-А ІІ Овсюк О.М.
56.        Горбонос Олександра Олександрівна 7-А ІІІ Овсюк О.М.
57.        Костир Нікіта Сергійович 8-Б І Овсюк О.М.
58.        Бельдяга Назар Дмитрович 8-Б ІІ Овсюк О.М.
59.        Ферубко Богдан Валентинович 8-А ІІІ Овсюк О.М.
60.        Кривенок Руслан Михайлович 9-А І Дубовець Н.І.
61.        Кривенок Владислав Михайлович 9-А ІІ Дубовець Н.І.
62.        Скакун Кирило Максимович 9-А ІІІ Дубовець Н.І.
63.        Пономарчук Євгеній В’ячеславович 10-А І Овсюк О.М.
64.        Подоляко Варвара Ігорівна 10-А ІІ Овсюк О.М.
65.        Пєхотна Поліна Олександрівна 10-А ІІІ Овсюк О.М.
66.        Дударь Олександр Андрійович 11-А І Дубовець Н.І.
67.        Гаркавий Кирило Вікторович 11-А ІІ Дубовець Н.І.
68.        Горбонос Олег Олександрович 11-А ІІІ Дубовець Н.І.
з географії
69.        Ферубко Богдан Валентинович 8-А  IIІ  Шморгун Н. Л. 
70.        Кривенок Руслан Михайлович 9-А І Сігута С.О.
71.        Кривенок Владислав Михайлович  9-А ІІ Сігута С.О.
72.        Крот Богдан Вадимович 9-А ІІІ Сігута С.О.
73.        Смоляк Данило Валерійович 10-А І Шморгун Н.Л.
74.        Адамкевич Микола дмитрович 10-А ІІ Шморгун Н.Л.
75.        Гусак Станіслав Леонідович 11-А I Шморгун Н. Л
76.        Гаркавий Кирило Вікторович 11-A II Шморгун Н.Л.
77.        Ворушило Олександр Валерійович  11-Б III Сігута С.О.
з історії
78.        Черток Микола Олександрович 9-А 1 Сластьон Л.П.
79.        Крот Богдан Вадимович 9-А 2 Сластьон Л.П.
80.        Матюк Іван Віталійович 11-Б 1 Сластьон Л.П.
81.        Гаркавий Кирил Вікторович 11-А 2 Сластьон Л.П.
82.        Ворушило Олександр Валерійович 11-Б 3 Сластьон Л.П.
83.        Січко Іван Романович 8-А 2 Коропок Г.Є.
84.        Попелишко Юлія Григорівна  10-В 1 Коропок Г.Є.
85.        Слабченко Анна Володимирівна 10-В 2 Коропок Г.Є.
86.        Пономарчук Євгеній В’ячеславович 10-А 3 Магоня В.О.
з інформатики
87.        Горбонос Олег Олександрович 11-А 1 Максимихіна С.В.
88.        Гришаєнко Нікіта Ігорович 11-А 1 Максимихіна С.В.
89.        Гусак Станіслав Леонідович 11-А 2 Максимихіна С.В.
90.        Марущенко Ярослав Олександрович 10-А 1 Максимихіна С.В.
91.        Понамарчук Євгеній В’ячеславович  10-А 2 Максимихіна С.В.
92.        Громовий Костянтин Віталійович 10-А 3 Максимихіна С.В.
93.        Овсюк Павло Олександрович 9-А 1 Максимихіна С.В.
94.        Новик Володимир  Миколайович 9-А 2 Максимихіна С.В.
95.        Гоман Денис Олександрович 9-А 3 Максимихіна С.В.
96.        Москаленко Михайло Олегович 8-Б 1 Максимихіна С.В.
97.        Бельдяга Назар Дмитрович 8-Б 2 Максимихіна С.В.
98.        Осадчий Євгеній Олександрович 8-А 3 Максимихіна С.В.
з правознавства
99.        Гульок Ірина Андріївна 10-А 1 Сластьон Л.П.
100.     Пехотна Поліна Олександрівна 10-В 2 Сластьон Л.П.
101.     Шамрицька Ганна Вікторівна 11-А 1 Сластьон Л.П.
102.     Ворушило Олександр Валерійович 11-Б 3 Сластьон Л.П.
103.     Кривенок Владислав Михайлович 9-А 1 Сластьон Л.П.
104.     Кривенок Руслан Михайлович 9-А 2 Сластьон Л.П.
105.     Крот Богдан Вадимович 9-А 3 Сластьон Л.П.
з трудового навчання, технологій
106.     Гуркова Карина Андріївна 8 II Марченко В.В.
107.     Павлюк Вікторія Сергіївна 8 II Марченко В.В.
108.     Дударь Анна Андріївна 9 I Марченко В.В.
109.     Єрошова Наталія Юріївна 9 II Марченко В.В.
110.     Савченко Ірина Олександрівна 9 III Марченко В.В.
111.     Лакоза Єлизавета Юріївна 10 I Марченко В.В.
112.     Деденок Ліана Андріївна 10 II Марченко В.В.
113.     Шурига Марія Валентинівна 11 I Марченко В.В.
114.     Цвіль Катерина Сергіївна 11 II Марченко В.В.
115.     Могильна Анастасія Олександрівна 11 III Марченко В.В.
116.     Лавицький Максим Романович 8 І Величковський  А.В.
117.     Підковка Дмитро Олексаандрович  8 ІІІ Величковський  А.В.
118.     Риман Всеволод В’ячеславович  9 ІІ Величковський  А.В.
119.     Бондаренко Владислав Вадимович 9 IIІ Величковський  А.В.
120.     Марченко Данило Олексійович 10 I Величковський  А.В.
121.     Лизун Дмитро Сергійович 10 II Величковський  А.В.
122.     Ворушило Владислав Михайлович 10 ІІІ Величковський  А.В.
123.     Мельник Станіслав Андрійович 10 I Величковський  А.В.
з інформаційних технологій
124.     Гусак Станіслав Леонідович 11-А 1 Максимихіна С.В.
125.     Горбонос Олег Олександрович 11-А 2 Максимихіна С.В.
126.     Шурига Марія Валентинівна 11-А 3 Осадча В.М.
127.     Бикова Дарина  Вікторівна 10-В 1 Максимихіна С.В.
128.     Гульок Ірина Андріївна 10-В 2 Максимихіна С.В.
129.     Могильний Віктор Олександрович 9-А 2 Максимихіна С.В.
130.     Скакун Кирило Максимович  9-А 1 Максимихіна С.В.
131.     Гарелько Максим Сергійович 9-А 2 Максимихіна С.В.
132.     Ковальов Олексій 9-Б 3 Максимихіна С.В.
133.     Горбонос Олександра Олександрівна 7-А 1 Максимихіна С.В.
134.     Костир Нікіта Сергійович 8-А 2 Риковська І.В.
135.     Павлюк Вікторія Сергіївна 8-Б 3 Максимихіна С.В.
з екології
136.     Вітель Наталія Русланівна 10-В 1 Скивка Г.С.