Несподіваним сюрпризом від Вадима Михайловича Щерби – поїздкою до Чернігова були приємно здивовані дев’ятикласники.

Учні побували в Молодіжному театрі на виставі комедії «Тартюф» Ж.-Б.Мольєра.

DSC 0178Відвідали музей-садибу Михайла Коцюбинського.DSC 0113DSC 0118Учні побували на екскурсії в Антонієвих печерах, Болдині гори вразили своєю давниною.DSC 0101DSC 0088Гімназисти милувалися красою Троїцького собору Троїцько-Іллінського монастиря.

Учні побували на могилі українського байкаря і лірника Леоніда Глібова, відомого українського письменника Михайла Коцюбинського, українського фольклориста і етнографа Опанаса Маркевича.DSC 0103DSC 0078Дев’ятикласники прогулялися алеями Валу, декламували рядки з віршів Тараса Шевченка біля пам’ятника Великому Кобзареві.DSC 0155DSC 0148Смачний обід та морозиво в затишному кафе Чернігова сподобався усім.

Шановний Вадиме Михайловичу!

З роси та води Вам! Многая літа Вам і Вашій родині бажають вдячні учні 9-Б класу.