І. Загальні умови.

1. 1.         Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» (далі – Конкурс) проводиться заочно, щороку на добровільних засадах і є відкритим для учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів.
  2. 2.           Метою Конкурсу є:

виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону;

активізація пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей;

розвиток образного мислення і емоційної чуйності;

розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.

1.3. Організаторами обласного етапу Конкурсу є:

Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації;

комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

Новгород-Сіверський Центр дитячої та юнацької творчості Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

ІІ. Порядок і строки проведення Конкурсу.

2.1. Конкурс проводиться заочно у лютому - квітні 2016 року.

2.2. Роботи на міський етап надсилаються до 23 березня 2016 року на поштову адресу: ЦДтаЮТ: вул. Леніна, 1, м. Новгород-Сіверський (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

2.3. Роботи на обласний етап надсилаються до 01 квітня поточного року на поштову адресу: комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»,                  вул. І. Франка, 2а, м. Чернігів, 14021. Телефон для довідок (0462) 644-740.

ІІІ. Учасники Конкурсу.

3.1. До участі у Конкурсі запрошуються учні 7-9 класів загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів. Участь у Конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

ІV. Вимоги до конкурсних робіт.

4.1. Роботи, подані Конкурс, мають відповідати таким вимогам:

малюнки подаються у зазначений термін;

до кожної роботи додається етикетка (10 x 6см), справа унизу або на зворотній стороні малюнка: назва роботи, прізвище, ім'я і вік автора, техніка виконання, повна назва навчального закладу;

формат малюнка - А2;

матеріали: гуаш, акварель, воскова крейда.

4.2. Кількість робіт від автора чи колективу - два малюнки (на першому - намалювати птахів або ссавців, які мешкають на території регіону, на другому - представників різних зоогеографічних областей світу).

4.3. Розгляду не підлягають роботи, які виконані або надані без дотримання Порядку проведення Конкурсу та вимог до робіт.

V. Оцінювання конкурсних робіт.

5.1. Критерії оцінювання конкурсних робіт:

художня виразність;

реальність вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу;

оригінальність композиційного рішення;

індивідуальність і креативність творчого почерку.

VІ. Журі Конкурсу.

Склад журі затверджується наказом відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради.

VІІ. Підведення підсумків та нагородження переможців.

7.1. Результати проведення міського етапу Конкурсу затверджуються наказом відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради.

7.2. Результати проведення обласного етапу Конкурсу затверджуються наказом Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

7.3. Переможці нагороджуються дипломами Управління освіти і науки облдержадміністрації.

7.4. Роботи переможців обласного етапу Конкурсу будуть направлені для участі у фінальному (всеукраїнському) етапі.

VIІІ. Фінансування Конкурсу.

8.1. Витрати на організацію та проведення Конкурсу здійснюються за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством України.