Найкращою колективною роботою відзначився 7-А клас. Це найменші учасники конкурсу, які підготували три яскраві і змістовні роботи з фізики та астрономії .

Найактивнішим за кількістю учасників є  10-Б клас. Ворона Віта, Клименко Оля, Бердник Марина, Ворона Віта, Колієнко Анжела, Сергієнко Діана, Рахмана Антоніна представили від класу чотири гарні газети.

Найактивнішою учасницею конкурсу стала Зелена Анна, яка самостійно підготувала дві великі газети насичені цікавою інформацією з фізики та астрономії. Нагадаємо, що Аня кожного року приймає участь у конкурсі тематичних газет.

Відзначилися гарими роботами учні Кондратенко Лілія, Вернигор Тетяна (11-В), учні 11-А класу, Ляшенко Юлія (9-А), Іванова Юлія (9-Б),  Тиченко Анна, Митченко Анна (7-Б).

В організації та проведенні заходів з фізики та астрономії відзначилися

• учні 7-х класів Бондаренко Павло, Ільченко Альона, Піддубна Дарина, Бондар Анна та Марія
  • учні 8-х класів Воробйов Ілля, Білик Вадим, Кром Нікіта
  • учні 10-х класів Цуран Максим, Чудеса В’ячеслав