Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
«Країна, якої немає на карті»

28-29 вересня до шкільної бібліотеки завітали учні перших класів на чолі з класоводами Липовкою  О.Ф. та Крупельницькою Л.О. Цікаво та змістовно пройшла екскурсія «Країна, якої немає на карті», яку провела завідуюча бібліотекою Коробко Н.В. Метою екскурсії було ознайомлення дітей з шкільною бібліотекою, системою її роботи та правилами користування, послугами абонемента та читацької зали, різноманітністю книг в бібліотеці та порядком їх розташування на полицях. 

Книжкова виставка «Україна – європейська держава»

Новий етап у розвитку європейсько-українських договірних відносин, який розпочався з моменту підписання Угоди про Асоціацію у 2014 р., вимагає підвищення рівня поінформованості всіх членів суспільства з питань європейської інтеграції України.

День фізичної культури і спорту України

Суттєве значення в патріотичному вихованні має фізична підготовка сучасних школярів. День фізичної культури і спорту, який відзначається в другу суботу вересня, покликаний виховувати молоде покоління національно-свідомими громадянами-патріотами.

29 серпня – день вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 

До дня вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в шкільній бібліотеці гімназії оформлено книжкову виставку під гаслом: «У війні за Україну».

Книжкова виставка до Дня Незалежності України «Україна, ти для мене диво»

У новітній історії України є дата, яку можна назвати найважливішою: 24 серпня 1991. Саме вона стала точкою відліку, яка зафіксувала народження нової держави – незалежної і вільної України. Це була велика подія, яка дала українському народу можливість самому вирішувати свою долю.

Книгоманія 2020

11 березня в приміщенні міської бібліотеки для дітей пройшов ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020». Мета конкурсу – підвищення рівня культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, розвитку комунікативних навичок, кращої соціалізації і самореалізації завдяки читанню.

Книжкова виставка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

9 березня українська громадськість відзначає 206-у річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

29 січня – День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Книжкова виставка до Дня Соборності України «Соборна-значить єдина»

До Дня Соборності України в шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку «Соборна – значить єдина».

14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поліське містечко Чорнобиль зайняло місце у сумнозвісному списку поряд із Хіросимою та Нагасакі. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням.

Книжкова виставка «Ми меч і щит твій, Україно!»

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».

Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай

Організація Об’єднаних Націй живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Працюючи на повну силу, Організація Об’єднаних Націй може сприяти здійсненню цих високих сподівань людства.

Книжкова виставка: “Про безпеку пам’ятай.”

14 листопада 2019 р. в рамках тижня безпеки дорожнього руху в приміщенні бібліотеки гімназії була представлена книжкова виставка: “Про безпеку пам’ятай.”

Рейд-перевірка підручників

Відповідно до плану роботи шкільної бібліотеки 24.10.2019 р. бібліотекарем Коробко Н.В. була організована рейд-перевірка підручників у 5-х класах з метою бережливого і відповідального ставлення до них.

Книжкова виставка «Служимо закону».

Впродовж жовтня 2019 року в нашій гімназії проводився місячник правових знань «Закон і ми». З цієї нагоди в бібліотеці гімназії була розгорнута книжкова виставка «Служимо закону». Мета виставки – розширити правові знання користувачів бібліотеки, вміти їх застосовувати, дотримуватися правової поведінки. До уваги читачів були представлені різні правові документи: Декларація прав дитини, Конвенція про права дитини, Конституція України.

Бібліотечний урок «Бібліотека дім мудрості, аптека для душі»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 16 жовтня до шкільної бібліотеки завітали учні 5-Б класу на чолі з класоводом Марченко В.В. Цікаво та змістовно пройшов бібліотечний урок «Бібліотека дім мудрості, аптека для душі» який підготувала та провела завідуюча бібліотекою Коробко Н.В.

Книжкова виставка «Моя Україна – колиска козацької слави»

14 жовтня, в день Святої Покрови Пречистої Богородиці та в День українського козацтва, наша держава святкує День захисника України. Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність.

Конкурс малюнків «Бібліотека очима дітей»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у гімназії відбувся конкурс малюнків під гаслом: «Бібліотека очима дітей». У конкурсі взяли участь учні 7-Б класу. Мета конкурсу – організація змістовного дозвілля дітей, розкриття індивідуальності та реалізація творчих здібностей учнів, естетичне та духовне виховання.

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

Щорічно 30 вересня вся наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек. Це свято заснував другий Президент України Леонід Данилович Кучма, своїм Наказом від 14.05.1998 р. № 471/98.

Книжкова виставка «Батько нової української літератури – Іван Котляревський»

9 вересня Україна відзначає 250 років від дня народження українського письменника, поета, драматурга та засновника нової української літератури – Івана Петровича Котляревського.

10 вересня в бібліотеці гімназії розгорнута книжкова виставка приурочена 125-й річниці від дня народження Олександра Петровича Довженка

Олександр Петрович Довженко (1894-1956) – геніальний режисер-новатор, самобутній прозаїк і драматург, полум'яний публіцист, художник, невтомний громадський діяч, один із фундаторів радянської і світової кінематографії.

Книжкова виставка «У жорнах репресій»

Книжкова виставка під назвою «У жорнах репресій» відкрилася у бібліотеці гімназії. На ній представлені монографії, матеріали наукових конференцій, журнали, збірники наукових праць, присвячені цій трагічній темі.

До Дня пам’яті та примирення, а також до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

07 травня 2019 року в бібліотеці нашої гімназії була представлена тематична книжкова виставка «Війні немає забуття».

Книжкова виставка «Безпека на дорозі – безпека життя»

З 6 по 12 травня проводиться тиждень безпеки дорожнього руху. З цієї нагоди в нашій бібліотеці  була представлена книжкова виставка «Безпека на дорозі-безпека життя». Метою виставки є формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я школярів.

Книжкова виставка «Чорнобиль. Без права на забуття»

26 квітня 1986 року. Була весна – квітуча, напоєна запахами землі й нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

Презентація книги "Доля. Вогнеборець. Спогад"

23 квітня 2019 року в гімназію завітав Микола Григорович Шкарабура – випускник нашої школи, кандидат технічних наук, академік Академії будівництва та архітектури України, генерал-майор внутрішньої служби, ректор Черкаської академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, заслужений працівник освіти України, доктор філософії.

Книжкова виставка «Подорож країною закону»

У шкільній бібліотеці нашої гімназії відбулася книжкова виставка на тему «Подорож країною Закону». Мета виставки – розширити правові знання користувачів бібліотеки, вміти їх застосовувати, дотримуватися правової поведінки. До уваги читачів були представлені різні правові документи: Декларація прав дитини, Конвенція про права дитини, Конституція України.

Бібліотечний урок «Книги, які знають все»

21 березня до шкільної бібліотеки завітали учні 2-Б класу на чолі з класоводом Коток Г.І. Цікаво та змістовно пройшов урок «Книги, які знають все». Метою цього уроку було донести дітям загальні відомості про довідкову літературу, розкрити її значення в житті людини, навчити користуватися словниками, довідниками, енциклопедіями, допомогти проникнути у світ цікавого і нового.

205 років від дня народження Т.Г.Шевченка

9 березня українська громадськість відзначає 205 років від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

Книжкова виставка «Вивчаємо англійську разом»

З 11 по 15 лютого в рамках тижня англійської мови в бібліотеці гімназії представлена книжкова виставка «Вивчаємо англійську разом».

Книжкова виставка «На Варті Вітчизни»

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».

День пам'яті жертв голодомору

Щохвилини з вересня 1932 року по липень 1933-го помирали щонайменше 17 осіб, щогодини – більше 1000, щодня – понад 24 тисячі. За десять місяців Україна втратила майже чверть свого населення. В голодомор, за оцінками дослідників, померло від 7 до 10 мільйонів чоловік. Голодне лихоліття найбільше вразило дітей. Третина всіх померлих від голоду – діти.

Моя Україна – колиска козацької слави

14 жовтня, в день Святої Покрови Пречистої Богородиці та в День українського козацтва, наша держава святкує День захисника України. Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність.

Шкільна бібліотека – скарбниця знань

1 жовтня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», у нашій гімназії відбулася екскурсія «Бібліотека – скарбниця знань», на яку були запрошені учні 5–А класу (кл. керівник Умняшкіна Н.Г.).

День фізичної культури і спорту України

Суттєве значення в патріотичному вихованні має фізична підготовка сучасних школярів. День фізичної культури і спорту, який відзначається в другу суботу вересня, покликаний виховувати молоде покоління національно-свідомими громадянами-патріотами.

Загиблим вічна пам'ять, а ветеранам шана та земний уклін!

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.

До дня Чорнобильської трагедії

До дня Чорнобильської трагедії в бібліотеці гімназії була організована книжкова виставка «Чорнобиль – біль наш вічний»

29 січня – День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Участь юних літераторів в конкурсі «Хай весь світ дивують нині діти неньки України"

Стартував VIII обласний конкурс дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України",у якому взяли участь юні митці літературного слова.

Виставка літератури «На варті Вітчизни» до Дня Збройних Сил України

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України 5 грудня у приміщенні бібліотеки гімназії була представлена виставка літератури «На варті Вітчизни». Вона знайомить читачів з сьогоденням українського війська, прийомом на військову службу за контрактом, викликами, які стоять перед армією на захисті нашої держави. 6 грудня згадуємо, також, про професіоналізм наших миротворців, які своєю доблесною службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата і сміливо виконують бойові завдання в гарячих точках по усьому світу.