Тиждень математики
Кожен день людина щось обчислює, створює нові фігури, порівнює, аналізує та робить логічні висновки. Математика оточує нас скрізь!

Тиждень географії
Кожен учитель географії мріє про те, щоб учні мали інтерес до предмету, адже в цьому є запорука успішного навчання

«Увага! Діти на дорозі!"
У гімназії триває Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

Кольоровий тиждень толерантності

В початкових класах Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка до всесвітнього дня Толерантності, з 15.11 по 19.11. 2021 року пройшов Кольоровий тиждень толерантності.

Тиждень В. О. Сухомлинського

У початкових класах пройшов тиждень, присвячений творчості В. О. Сухомлинського.

Тиждень математики
З 15 по 19 березня з метою підвищення зацікавленості учнів до вивчення математики, розвитку логічного мислення, уваги, швидкості реакції, пам’яті в Новгород-Сіверській гімназії №1 було проведено Тиждень математики.

Тиждень дитячої книги

Читайте щодня! Закохайте дитину в книгу. Це буде вашою найбільшою інвестицією у розвиток інтелекту дитини та її здатності мислити творчо та нестандартно.

Тиждень зарубіжної літератури

Тиждень зарубіжної літератури, підготовлений вчителями Ільющенко О.М., Половець І.В., Штигайло В.В., захопив гімназистів цікавими формами позакласної роботи.

Тиждень біології та екології – 2021

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології з 15 по 19 лютого у нашій гімназії проходив тиждень біології та екології.

Тиждень англійської мови

З 8 по 12 лютого гімназисти брали участь у проведенні тижня англійської мови. Учні початкових класів (вчителі Симонова Л.М., Осадча В.М. та Хотимченко О.О.) мали змогу позмагатися у конкурсі малюнків на тему «Великобританія – чудова країна», здійснили подорож англомовними країнами, переглянули фільм про Великобританію та Королеву Єлізавету II. Також діти дивилися мультфільми та робили валентинки для рідних та друзів.