1. Читачем бібліотеки може стати кожен учень, працівник ліцею.
  2. Термін користування документами, які видаються на абонементі, складає не більше 30 днів.
  3. Навчальна, методична література видається користувачам на час навчання відповідно до програм.
  4. У разі необхідності термін використання документів може бути подовжений, якщо на видання немає попиту з боку інших користувачів, або скорочений, якщо видання користується попитом.
  5. За кожний примірник користувач розписується у читацькому формулярі.
  6. Рідкісні, цінні, довідково-енциклопедичні видання видаються лише в читальному залі.
  7. Кількість документів, які видаються в читальному залі, не обмежена.
  8. Користувач повинен дбайливо ставитись до книг, отриманих з фондів бібліотеки: не псувати, не робити позначок, підкреслювань, не виривати й не загинати сторінки.
  9. У разі втрати або пошкодження документів з фонду бібліотеки, користувач повинен замінити їх аналогічними чи рівноцінними (за визначенням бібліотекаря).
  10. За втрату книг з бібліотечного фонду, або їх пошкодження відповідальність несуть батьки або особи, під наглядом яких перебувають діти.

ПАМЯТКА ПО ВИКОРИСТАННЮ ТА ЗБЕРЕЖЕННЮ ПІДРУЧНИКІВ:

• Одержавши підручники, обгорни їх папером або надінь обкладинки.
  • Не клади в підручники олівці, ручки та інші предмети.
  • Не згинай кутів на сторінках – кути відриваються ; зроби закладки для підручників.
  • Не малюй і не пиши в підручниках, не роби ніяких поміток.
  • Не перегинай підручник – від цього псується оправа, відриваються сторінки.
  • Якщо з підручника випадає сторінка, підклей її.
  • Перед здачею підручників до бібліотеки, приведи їх до порядку.
  • Наприкінці кожного року (учбового) або при вибутті зі школи здай усі підручники в бібліотеку.
  • Актив класу наприкінці року оцінює стан підручників.
  • Загублений або зіпсований підручник батьки учнів зобов’язані замінити новим.