1 жовтня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», у нашій гімназії відбулася екскурсія «Бібліотека – скарбниця знань», на яку були запрошені учні 5–А класу (кл. керівник Умняшкіна Н.Г.).

Метою заходу є ознайомлення дітей зі шкільною бібліотекою, правилами користування нею та системою роботи; виховання дбайливого ставлення до книги, інтересу до читання, розвиток естетичних почуттів під час перегляду книжок.

Наприкінці екскурсії учні привітали зі святом працівників бібліотеки віршами, прислів’ями та приказками про книгу, побажали творчого натхнення у роботі.