Захарченко Алла Петрівна

Захарченко Алла Петрівна – вища категорія, старший вчитель. Працює над проблемою «Удосконалення знань і вмінь учнів з орфографії, пунктуації і писемного мовлення»

Костенко Лариса Олександрівна

Костенко Лариса Олександрівна – вища категорія, старший вчитель. Працює над проблемою «Групові форми роботи на уроках української мови та літератури»

Кравцова Наталія Анатоліївна

Кравцова Наталія Анатоліївна – вища категорія, "старший учитель". Працює над проблемою «Розвиток мовленнєвих здібностей учнів на уроках української мови та літератури»

Купчик Марія Миколаївна

Купчик Марія Миколаївна – вища категорія, вчитель-методист. Працює над проблемою «Формування в учнів навичок орфографічної й пунктуаційної грамотності шляхом використання інноваційних технологій»

Пашковська Катерина Володимирівна

Пашковська Катерина Володимирівна – І категорія. Працює над проблемою «Підвищення грамотності учнів на уроках рідної мови»

Половець Інна Володимирівна

Половець Інна Володимирівна – вища категорія, старший вчитель. Працює над проблемою «Використання тестових завдань на уроках української мови та літератури»

Умняшкіна Наталія Геннадіївна

Умняшкіна Наталія Геннадіївна – вища категорія, старший вчитель. Працює над проблемою «Розвиток зв’язного мовлення на уроках української мови і літератури»

Циганкова Людмила Володимирівна

Циганкова Людмила Володимирівна – І категорія, старший вчитель. Працює над проблемою «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках української мови та літератури»