Номінації Премії:

- Найтворча дитина

- Найдивовижніша дитина

- Найгероїчніша дитина

Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства соціальної політики України та Державного комітету телебачення і радіомовлення.

До складу журі входять відомі діячі української культури, спорту, політики, а також представники державних міністерств і відомств:

Ольга Сумська - голова журі, народна артистка України;

Віктор Новиков - автор ідеї премії «Диво-Дитина», президент премії;

Наталія Бучинська - народна артистка України.

Віктор Шпортько - народний артист України;

Юрій Нікітін - продюсер;

Руслан Квінта - композитор;

Володимир Горянський - народний артист України;

Юрій Фалеса - продюсер;

Яна Клочкова - 4-разова Олімпійська чемпіонка, Герой України;

Ольга Горбачова - співачка;

Михайло Чемберджі - ректор дитячої академії мистецтв України;

Анна Безсонова - абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики;

Сергій Бочковський - голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Участь для дітей – безкоштовна, переможці нагороджуються грошовими преміями та призами.

Просимо повідомити і запросити до участі в Премії «Диво-Дитина 2017» дітей-призерів віком від 4 до 13 років. Детальна інформація про премію за тел.: (044) 490-92-63, (044) 490-92-68, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Термін проведення Премії:

Прийом анкет проводиться до 25 березня 2017 року.

Церемонію нагородження планується провести у квітні 2017 в актовому залі Міністерства освіти і науки України.

Детальніше про премію на сайті http://divo-dutuna.com/