Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

З 4 по 6 жовтня 2017 року на території дитячого табору «Юний турист» (с.Количівка, Чернігівський р-н) відбулися обласні змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників навчальних закладів Чернігівщини, присвячені Всесвітньому Дню туризму.

Освітяни змагалися у різних видах програми, а саме: з пішохідного туризму на командних дистанціях «Смуга перешкод» та «Смуга перешкод» (зв’язки), демонстрували свої вміння й навички в туристичному конкурсі «Спецзавдання», долали дві дистанції з велосипедного туризму («Фігурне водіння велосипеда» та «Тріал»), змагалися за перемогу в конкурсних програмах: «Фотоконкурс» і «Туристський побут».

Команда Новгород-Сіверських освітян, до якої входили й педагоги нашої гімназії Балабко Євген Анатолійович – вчитель фізичної культури, та Максимихіна Світлана Валеріївна – вчитель інформатики, вибороли ПЕРШЕ місце серед інших команд області. Вітаємо!!!

Пишаємось нашими талановитими, активними педагогами, які своєю спортивною майстерністю популяризують краєзнавчу та туристичну діяльність, а також пропагують здоровий стиль життя.

01