Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Змагання відбувалися у відкритому просторі в лісовій та парковій місцевості. У спортивній боротьбі за першість спортсмени демонстрували свою вправність, силу, швидкість, згуртованість, а також знання та навички зі спортивного туризму в таких випробуваннях як особисто-командна дистанція «смуга перешкод», крос-похід, смуга перешкод «зв'язки».

Команду туристичного гуртка "Вертикаль" Новгород-Сіверської гімназії №1 представили спортсмени 2 вікових категорій: старша – «Вертикаль-1» (Горбонос Олег, Балабко Ангеліна, Балабко Євгеній, Комар Марія) та дві команди молодшої категорії: «Вертикаль-2» (Іпатко Анастасія, Бельдяга Назар, Кром Вікторія, Савченко Данило) та «Вертикаль-3» (Черненко Ілля, Кром Анастасія, Гузенок Катерина, Черток Сергій).

У загальному заліку новгород-сіверцям вдалося впевнено зайняти на обласному чемпіонаті лідерські позиції: команда «Вертикаль-2» стала ЗОЛОТИМ призером, «Вертикаль-3» – БРОНЗОВИМ, «Вертикаль-1» посіла 6 місце серед всіх команд старшої вікової категорії.

Вітаємо всіх спортсменів команди "Вертикаль" Новгород-Сіверської гімназії №1 та їх тренера Євгенія Анатолійовича Балабка з успішними досягненнями! Ви неймовірні! Пишаємося вами!!!