Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

З 19 по 21 лютого в місті Чернігів відбувся п'ятий етап відкритого Кубку Чернігівської області «Адреналін 2015-2016» з техніки пішохідного туризму. У змаганнях взяли участь команди міст Чернігів, Ніжин, Прилуки, Славутич, Київ, Новгород-Сіверський ,  Бахмацького, Талалаївського, Переяслав-Хмельницького районів – всього 68 спортсменів у складі 13 команд. Наше місто представляла команда спортсменів туристичного гуртка гімназії «Вертикаль» під керівництвом тренера Євгенія Балабка.

Як завжди, наші туристи продемонстрували високу майстерність і були на лідерських позиціях у всіх конкурсних видах змагань, що мали III-IV клас складності та відповідали  рівню кандидатів у майстри спорту.

У перший день змагань спортсмени долали дистанцію попарно, тобто «у зв'язках». Найкращих результатів серед мішаних «зв'язок» досягли Дуда Павло та Павлова Дарина, другими призерами серед чоловічих «зв'язок» стали Дуда Євгеній та Зєнченко Олександр; третю сходинку кращих досягнень розділили між собою наймолодші спортсмени -  Хохленко Валерія та Жук Сергій. У загальному заліку на першій дистанції туристична команда гімназії посіла 2 місце.

Наступним випробуванням, метою якого було  підвищення рівня технічної, тактичної майстерності та кваліфікації спортсменів, була дистанція «Командна смуга перешкод» (за вибором). Кожна команда мала самостійно обрати спортивні етапи на смузі перешкод та подолати їх протягом встановленого часу.  На цій дистанції «вертикалівці» стали бронзовими призерами, виборовши 3 командне місце.

В останній день змагань фінальною дистанцією стала  «Командна смуга перешкод» (рятувальні роботи). На цьому етапі в боротьбі на швидкість та витривалість наші спортсмени успішно подолали всі випробування, транспортуючи умовно потерпілого учасника, та стали срібними призерами.

У загальному заліку змагань наші гуртківці піднялися на другу сходинку спортивного п'єдисталу пошани. Побажаємо їм нових блискучих перемог!