У конкурсі брали участь діти з різних регіонів України – Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Криворізької, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської областей. В своїх малюнках, творах, відеороботах школярі проявили  активну громадянську позицію та почуття відповідальності за стан водних ресурсів України, бажання берегти неповторну красу озер, лиманів, рік і морів своєї країни і рідного краю.

За підсумками конкурсу в номінації  «Кращий літературний твір про воду» в старшій віковій категорії 1 місце посіла творча робота учениці нашої гімназії Недашківської Анастасії (15 років).

Тож побажаємо Анастасії та її творчому керівнику Умняшкіній Наталії Геннадіївні успіхів у подальших проектах!