Вітаємо!

Вітаємо вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР» з успішним виступом на відкритому турнірі з боксу, присвяченому ветеранам боксу Чернігівщини!

Посвята в старшокласники

14 грудня в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б.Майстренка відбувся традиційний вечір відпочинку «Посвята в старшокласники». Зі щирими вітальними та напутніми словами до учнів десятих класів звернулася директор гімназії В.П. Мокрякова, класні керівники Іванова І.М. та Ковальчук Л.М., від імені батьків з привітальними словами звернулася Дудар К.М.

Участь у Мандрівному міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA

Минулого тижня учні Новгород-Сіверської гімназії №1 мали можливість взяти участь у Мандрівному міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA. Дякуємо Чернігівському обласному молодіжному центру за цікаву тренінгову роботу, спілкування, ігри, надихаючі ідеї та позитивний настрій!

Вітаємо!!!

Вітаємо вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР» з успішним виступом на відкритому чемпіонаті з боксу в м. Путивлі:

День місцевого самоврядування

У рамках відзначення Дня місцевого самоврядування 07 грудня в Новгород-Сіверській міській раді для активної учнівської та студентської молоді нашого міста відбувся день відкритих дверей. Юні гості зустрілися з міським головою Олегом Бондаренком, який розповів про структуру органів місцевого самоврядування та озвучив плани на майбутнє.

Святкування Дня Збройних Сил України

6 грудня в актовій залі гімназії відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Гімназисти стали активними учасниками міського концерту.

Молодь за життя без СНІДу

1 грудня є одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я, що об’єднує світ у боротьбі з ВІЛ-інфекцією. Епідемія ВІЛ/СНІДу в Україні є наймасштабнішою та найнебезпечнішою в Європі, і вже охопила 1,63 % дорослого населення країни.

Тренінг «Наркотики – крок у безодню»

Як свідчить статистика, в країні йде невпинний процес поширення наркоманії серед неповнолітніх і розповсюдження СНІДу, тому є потреба в розгортанні широкої роз’яснювальної та профілактичної роботи серед підростаючого покоління.

День гімназії

Традиційно в День народження Бориса Майстренка Новгород-Сіверська гімназія №1 святкує День гімназії.

Зустріч із СумДУ

29 листопада відбулася зустріч викладачів та студентів СумДУ з гімназистами. Сім факультетів та інститутів представили спеціальності, за якими готують фахівців в цьому університеті. Керівники факультетів розповіли про особливості вступної компанії, зміни в переліку конкурсних предметів ЗНО. Учасники команди з факультету технічних систем та енергоефективних технологій запропонували присутнім цікаві досліди. Гімназисти мали можливість спробувати себе в ролі журналістів, лікарів, програмістів та представників інших спеціальностей.

Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти

Вже традиційно в рамках проведення Тижня учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбулося урочисте свято «Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти».

Посилка воїнам АТО

У час, коли наша країна перебуває в надскладній ситуації, саме активна громадська позиція, небайдужість кожного з нас додає віри в те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху!

Матчева зустріч з боксу «Чернігівщина – Білорусь»

24 листопада 2018 року в м.Чернігів відбувся традиційний Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам'яті Заслуженого тренера України Руслана Саїда, – одного з найтитулованіших тренерів області, який виховав багато успішних боксерів, серед яких – Дмитро Митрофанов – майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий призер Чемпіонатів України, Чемпіонатів Європи з боксу, переможець Всесвітньої Універсіади, учасник Олімпійських ігор, срібний призер Всесвітньої серії боксу.

Розсекречена пам'ять: Голодомор 1932-1933 років

24 листопада учні та педагоги гімназії взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Вітаємо!!!

Колектив гімназії вітає випускника, вихованця Клубу боксу «ЛІДЕР» Тимошенка Андрія з бронзовою медаллю на абсолютному чемпіонаті України з боксу серед чоловіків-еліти, який проходив у м. Харкові з 12 по 18 листопада 2018 року.

Психологічні аспекти адаптації п’ятикласників

П’ятий клас – кінець дитинства, період, що безпосередньо передує підлітковому – це період адаптації до середньої ланки школи. У цей час діти відкриті і довірливо ставляться до дорослих, визнають їх авторитет, чекають від учителів, батьків та інших дорослих допомоги і підтримки. Це відкриває великі можливості для виховних впливів.

Відкриття Міжнародного конкурсу знавців української мови І.П.Яцика

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

Вісімнадцятий радіодиктант національної єдності «Крила України»

9 листопада вся країна святкувала День української писемності. Усі охочі мали нагоду написати вісімнадцятий радіодиктант національної єдності «Крила України». До цього свята мови та єднання долучилися й учні 9-В класу Новгород-Сіверської гімназії №1.

Психолого-педагогічний семінар

У кожної людини є право – любити іншого,
або не любити, поважати, або не поважати ...
Але ні у кого немає права бити людину по обличчю –
нехай навіть просто словесно .

На крилах творчості

25 жовтня 2018 року на базі Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка відбулося засідання обласного педагогічного клубу «На крилах творчості» з теми: «Формування лідерських якостей здобувачів освіти в умовах розвитку Нової української школи. Учнівське самоврядування».