21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

Інформаційно-пізнавальний захід «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова» провели учні 8-А класу для шестикласників гімназії з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови.

День Героїв Небесної Сотні

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради,країна довгої вікової героїчної боротьби за волю.

Щедрої та веселої Масляної!

Учні нашої гімназії взяли участь у міській концертно-розважальній програмі, присвяченій Масляній – світлому і теплому святу, сила якого здатна творити чудеса.

Крок до майбутньої професії

Київський національний університет культури і мистецтв щодня проводить День відкритих дверей для талановитих і амбітних абітурієнтів.

Участь в естонсько-українському проекті Міксіке

13 лютого 2018 року учні Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка вже втретє брали участь у змаганнях з усного рахунку в режимі он-лайн. "Як спортсмену потрібно тренувати м’язи, так учням треба тренувати мозок, розвивати навички усної лічби", – говорить Людмила Сова, тренер команди гімназії. Гімназисти із задоволенням змагаються між собою та з учням інших шкіл України, вдосконалюють техніку лічби, знаходять «родзинки» для швидшого обчислення.

Вчимося жити разом

Ми живемо в час глобальної революції,
яка змінює наш спосіб життя, спілкування,
мислення, бачення майбутнього і розуміння добробуту.
Гордон Драйден

Зустріч гімназистів із дитячою письменницею

05 лютого 2018 року учні нашої гімназії  мали честь зустрітися з відомою письменницею, членом конгресу літераторів України – Тетяною Іванівною Пакалюк.

Крути: і сум, і біль, і вічна слава

Вже ціле століття відділяє нас від того часу, коли в січні 1918 року триста юнаків піднялися на захист незалежної Української держави. Ті січневі події живуть у душі українського народу і ятрять його серце.

Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!

29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова трагічна сторінка, назва якої – Крути... 100 років тому триста «мучнів українських» пішло в безсмертя. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданості й незборимості духу. Герої не вмирають. Вони живуть у пам’яті й справах наступних поколінь.

Україна – була! Україна – є! Україна – буде!

День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося  в 1919 році.

Вітаємо!!! Відбувся чемпіонат Чернігівської області з боксу

11 перших, 1 друге та 2 третіх місця посіли новгород-сіверські боксери, вихованці клубу боксу "Лідер" (тренер В.А.Балабко). Богдан Ільющенко визнаний кращим боксером чемпіонату області.

Щедрий вечір! Добрий вечір!

16 січня волонтерська творча група нашої гімназії привітала зі святом військовослужбовців, рятівників, медиків: людей, які незважаючи на свята, турбуються про нашу безпеку, здоров‘я та життя. З новорічно-різдвяними святами також діти привітали Новгород-Сіверську міську раду, даруючи щирі побажання успіхів у всіх справах, добробуту, миру та добра.

Вітаємо наших боксерів з перемогою!

Вітаємо вихованців боксерського клубу «Лідер» Богдана Балабка та Віктора Могильного (тренер – Балабко В.А.) зі здобутими ЗОЛОТИМИ МЕДАЛЯМИ на зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н., який проходив у м. Харкові.

Бажаємо й надалі завжди тримати лідерські позиції в спорті!

Новорічний святковий захід для обдарованої молоді

27 грудня 2017 року гімназисти взяли участь у святковому заході для обдарованої учнівської молоді міста «Новорічна ялинка мера». Міський голова Бондаренко О.А. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Головня І.І. привітали дітей із Новим роком та Різдвом Христовим, побажали й надалі досягати успіхів у навчанні, творчості, спорті.

Психолого-педагогічний семінар

10 січня 2018 року відбувся психолого-педагогічний семінар, проведений практичним психологом Могильною Т.А. з теми: «Мета, як її досягти?»

Вчителі гімназії мали можливість проаналізувати рік, що минув, сформувати образ бажаного майбутнього в різних сферах свого життя, визначити свою справжню мету на наступний рік, розробити конкретні кроки її досягнення.

Святкуємо Новий рік разом

Ось і почалися зимові канікули. У гімназії відбулися новорічні ранки, вечори відпочинку. Свята запам'яталися дітям цікавими розвагами, різноманітними конкурсами казковими героями та незмінними персонажами – Дідом Морозом і Снігуронькою.

Новорічні ранки

27 грудня в  гімназії розпочалися новорічні ранки. Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої створили в залі по-справжньому феєричне свято для малечі. Веселі новорічні пісні, танці та хороводи супроводжували все святкове дійство. На свято завітав міський голова О.А.Бондаренко, який побажав малечі, вчителям та батькам добра, злагоди та успіхів у Новому 2018 році. Кожну дитину чекав подарунковий набір солодощів, які цього року для маленьких новгород-сіверців закупила міська рада.

Солодких Новорічних свят!

Зима – час новорічних свят, веселощів та подарунків. Приємно, що в цьому році, як і в минулому, міською владою з бюджету було профінансовано кошти на новорічні солодкі подарунки для дітей нашого міста. Тож під новорічну ялиночку 706 учнів 1-11 класів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка отримали подарункові набори «Новорічне свято».

Участь у концерті до Дня енергетика

Символічно, що 22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики. Саме у найкоротший світловий день року спеціалісти електротехнічної галузі продовжують працювати, не покладаючи рук.

Показовий урок з астрономії

Є в цьому житті одна-єдина гідна людини справа – дізнаватися правду про світ і про своє місце в цьому світі.

М. Коперник

З метою підвищення зацікавленості до вивчення предметів в нашій гімназії систематично проводяться показові уроки.