Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Відкриття IX Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

Святковий захід з нагоди початку IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбувся в 5-А класі 18 жовтня 2018 року.

Школа лідерства

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований в 2007 році Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо  проблеми торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Боксерський турнір «Хай гримить козацька слава!»

12-13 жовтня 2018 року в Новгороді-Сіверському на базі гімназії №1 пройшов традиційний ІХ Відкритий чемпіонат з боксу під гаслом: «Хай гримить козацька слава!» В турнірі взяли участь 86 спортсменів з Чернігова, Києва, Тернополя, Шостки, Глухова, Городні, Бахмача, Коропа, Ріпок, Корюківки та Новгорода-Сіверського. Вихованці Клубу боксу «ЛІДЕР» показали блискучі результати.

«Козацький гарт 2018»

12 жовтня 2018 року на міському стадіоні відбувся міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт 2018» до Дня українського козацтва і Дня захисника України.

ВІТАЄМО!!!

За значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, визначні успіхи в навчанні та вихованні підростаючого покоління, наукове та навчально-методичне забезпечення загальної середньої освіти, підготовку висококваліфікованих педагогічних кадрів та з нагоди Дня працівників освіти заохочувальною відзнакою Міністерства освіти і науки України - нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджено заступника директора з навчально-методичної роботи Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка Сігуту Світлану Олександрівну.

Козацькі забави

11 жовтня 2018 року збірна команда п’ятих класів нашої гімназії «Веселі козачата» взяла участь у традиційному міському спортивно-розважальному конкурсі-змаганні «Козацькі забави».

День вчителя

На початку жовтня, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов даруючи весь свій жар любові, Україна відзначає прекрасне свято – День вчителя. Недарма в народі кажуть: "Письменник живе у своїх книжках, митець – у своїх творах, а вчитель – у думках і справах учнів".

Нова українська школа

83 першокласника Новгород-Сіверської гімназії №1 вчаться за новим Державним стандартом, передбаченим масштабною освітньою реформою. Нова українська школа вдало стартувала у нашому навчальному закладі. Педагоги спільно з батьками та органами влади попрацювали над створенням нового освітнього простору та сучасного освітнього середовища, щоб дітям було цікаво та затишно навчатися та відпочивати у своїх класних кімнатах.

Брейн-ринг «Книга – друг і порадник»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом: "Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини" завідуюча бібліотекою Наталія Коробко провела літературний брейн-для учнів 7-А та 8-Б класів "Книга – друг і порадник".

Вітаємо!

03 жовтня 2018 року напередодні професійного свята Дня працівників освіти відбулася  урочиста зустріч заступника голови обласної державної адміністрації  Романової Н.А. та голови обласної ради Вдовенка І.С. з працівниками освіти, які відзначені відомчими нагородами, лауреатами щорічної обласної Премії імені Софії Русової та щорічної обласної Премії імені Георгія Вороного. 

Нові перемоги боксерського клубу «ЛІДЕР» протягом вересня!

Початок нового навчального року відзначився яскравими перемогами Новгород-Сіверських боксерів на рингах України. Лише протягом вересня вихованці Клубу боксу «ЛІДЕР» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка успішно показали свої найкращі якості, отримавши перемоги на п’яти турнірах поспіль.

Поїздка до стародавнього міста Путивля

29 вересня учні 10-х класів здійснили подорож до одного з найстародавніших міст України — Путивля.

Школа лідера

Щоб сміливо вийти зі школи назустріч світові ХХІ століття, учню необхідні не тільки академічні знання, а й навички розвитку, зростання та повного розкриття свого потенціалу. Сьогоднішній випускник має вміти підходити до будь-якої справи творчо, гнучко, мати власне бачення, орієнтуватися в інформаційному просторі та користуватися сучасною технікою, бути ініціативним та відповідальним, вміти співпрацювати з іншими та бути лідером.

Тренінг «Стоп, булінг!»

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося зіткнутися з насильством. З метою профілактики булінгу в шкільному середовищі практичним психологом Новгород-Сіверської гімназії №1 Могильною Т.А. було проведено тренінг «Стоп, булінг!». Учні ознайомились з поняттям, формами та структурою булінгу, вчилися співпереживати, формували навички безпечної поведінки та нетерпимість до проявів агресіі, обговорили можливі варіанти виходу зі складних ситуацій.

Міжнародний день миру

Урочиста лінійка, присвячена Міжнародному дню миру, відбулася 21 вересня у нашій гімназії.

Зустріч з письменником

17 вересня відбулася зустріч з колишнім випускником (1956 р.) нашої гімназії, почесним громадянином нашого міста, професором Закарпатської філії Київського славістичного університету, віце-презедентом Української академії русистики, членом Асоціації українських письменників художньо-соціальної літератури – Валерієм Володимировичем Провозіним, який за своє життя написав 50 книжок, кожна з яких рекомендована певному віковому періоду.

Живи та квітни, рідне місто!

Учні та педагоги гімназії взяли участь у проведенні заходів, присвячених відзначенню 75-річниці визволення Новгорода-Сіверського від нацистських загарбників та святкуванні Дня міста:

Фотовиставка «Новгород-Сіверський  на світлинах 1950-1980 років»

14 вересня учні 10-х класів стали першими глядачами фотовиставки «Новгород-Сіверський на світлинах 1950-1980 років». Діти мали змогу побачити місто часів молодості своїх бабусь та дідусів, відзначити як воно змінилося. На презентації учні могли побачити фотодрукарський верстат, фотоапарат та приладдя для отримання світлин. Дякуємо організаторам виставки за цікаві експозиції та чудові враження від побаченого.

Конференція лідерів учнівського самоврядування

Учнівське самоврядування – це змістовне та цікаве шкільне життя, активна життєва позиція учнів, формування їх особистісних рис, можливість проявити лідерські здібності.

Творчий проект «Шкільна їдальня»

Освітній заклад, що змінюється, – це про нас. Вже кілька років поспіль учні разом з педагогами активно впроваджують у життя різноманітні цікаві освітні, творчі та спортивні проекти, тому що впевнені, що гімназія повинна мотивувати до гармонійного особистісного розвитку дитини, стати «школою успіху особистості», школою мрій, де кожен учень зможе себе реалізувати як індивідуальність.