Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Родинне свято «Вечірній концерт»

Для батьків та рідних учні 6-А класу влаштували «Вечірній концерт». На святі лунали українські народні та сучасні пісні, юні актори розважали гостей дотепними віршами, жартівливими виставами, запальними танцями.

Ми пам’ятаємо імена героїв

На жаль, не всі кращі сини Сіверського краю повернулися з поля бою неоголошеної війни на Cході України. Ми бережемо спогади про кожного з Героїв і низько схиляємося перед величчю їхнього подвигу. Герої не вмирають!

6 грудня – День Збройних сил України

У групі продовженого дня для учнів 5-х класів відбулася виховна година, присвячена Дню Збройних сил України. Мета заходу – сприяти патріотичному вихованню учнів, пробуджувати національну самосвідомість; розвивати розумові і фізичні здібності, сприяти створенню міцного класного колективу.

Книжкова виставка «Ми меч і щит твій, Україно!»

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».

Тренінг «ВІЛ/СНІД – загроза людства»

З нагоди відзначення 1 грудня Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, у гімназії був проведений тренінг «ВІЛ/СНІД – загроза людства» для учнів 9-х класів. Його провела вчитель основ здоров’я Ковальчук Людмила Михайлівна.

Квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті»

Як сьогодні зробити навчання цікавим? Один із варіантів – гра. Урок-квест до Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації провели психологиня навчального закладу Могильна Тетяна та вчителька основ здоров’я Ковальчук Людмила. З метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті ділились необхідною інформацією та застерігали від онлайнгрумінгу і сексторшингу. Квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті» дуже сподобався учням 9-х А та Б класів.

Пам'ять болить і тривожить…

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка відбувся історико-літературний вечір «Людської пам'яті мости», який підготували учні восьмих класів разом із класними керівниками Щепочкіною М.М., Осадчою В.М. та Качан В.І.

День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

30-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини

З нагоди відзначення в області 30-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини та проведення 20 листопада Дня спільних дій у справах дітей у гімназії було проведено ряд заходів, а саме: квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті»; правова година подорож «На гостині у Феміди», усний журнал «Права дитини»; конкурс малюнків «Мої права»; мандрівка країною «Мої права і обов’язки»; виховний захід «Великі права маленької дитини».

Гімназії на згадку

Днями в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка проведено тиждень біології. Учні 11-х класів разом із педагогом-організатором Оксаною Ільющенко, вчителями біології Людмилою Ковальчук та Наталією Дубовець відвідали ДП «Новгород-Сіверська лісова науково-дослідна станція» та ознайомилися з лісогосподарською діяльністю підприємства, а також відвідали кімнату-музей, де представлені експонати минулого століття та інформація про надбання сучасності.

Мріємо! Плануємо! Діємо!

Із захопленням відкривали та зміцнювали лідерські та партнерські якості, з цікавістю розвивали активну та відповідальну життєву позицію, дізнавалися про можливості розвитку молодіжного лідерського руху.

Семінар-практикум для вчителів

Величезні потоки інформації, нові сучасні технології її засвоєння, особливості роботи педагогів при підготовці учнів до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та багато інших важливих питань діяльності педагогів стали темами для дводенного семінару-практикуму для вчителів навчальних закладів міста та району, який проходив 7-8 листопада на базі Новгород-Сіверської міської гімназії №1 ім. Б. Майстренка.

Презентація нового видання книги «Слово о полку Ігоревім»

Новгород-Сіверський… Ти зачарував своєю красою не одне покоління земляків і упродовж століть вчив стійко себе боронити та давав натхнення і снагу на працю й творчість. Твоя велич оспівана в шедеврах літератури, архітектури, скульптури, образотворчому мистецтві, чарівних мелодіях та щирих піснях. Про твою дивовижну історію ми дізнаємося з славнозвісної поеми «Слово о полку Ігоревім».

Відкриття конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Напередодні Дня української писемності та мови учні 6-А класу урочисто відкрили ювілейний ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Новий арт-проект юних художників

Вихованці художньої студії «Палітра» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка (керівник Т.М. Канторіз) із задоволенням експериментують у різних техніках образотворчого мистецтва. Минулого тижня юні обдарування відкрили в гімназії арт-галерею, де презентували творчі роботи, виконані в техніці FLUID-ART або «рідкий акрил».

Корисні навички під час канікул

Поки учні відпочивають від уроків, вчителі займаються саморозвитком і самовдосконаленням. Психологиня начального закладу Могильна Т.А. провела тренінг, що спрямований на згуртування колективу, формування навичок роботи з дитячим колективом, розвиток комунікативних навичок, емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного.

Ярмарок професій

Вибір професії – це справа не одного дня. Іноді перед важким вибором опиняються учні-старшокласники. Щоб допомогти визначитися з майбутнім, для учнів 8-11 класів шкіл міста та району під час осінніх канікул відбувся «Ярмарок професій», де представники 13 навчальних закладів змістовними презентаціями привертали увагу до своїх ВНЗ, надавши учням інформацію про специфіку навчання у закладах та спеціальності, за якими ведеться підготовка фахівців. Побували там і наші здобувачі освіти.

Міський семінар вчителів математики «Нові ролі вчителя у сучасній школі»

30 жовтня у Новгород-Сіверській гімназії №1 був проведений міський семінар вчителів математики «Нові ролі вчителя у сучасній школі».

Патріотичний велоквест

Напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників учні 10-х класів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка взяли участь у патріотичному велопробігу, організованому заступником директора з виховної роботи Половець І.В., вчителями фізичної культури Пуригою Г.В., Дециком М.Ф. та педагогом-організатором Ільющенко О.М.

Барви осінніх мелодій

Осінь... Скільки краси, лірики, музики, радості й тихого смутку приносить нам ця чарівниця!.. ЇЇ ніжно називають золотою, замріяною, загадковою, незбагненною і неповторною. Приваблює вона нас своєю мінливістю і буянням осінніх барв, а також щедрістю, багатством і теплом.