Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Щедрий вечір, добрий вечір!

Напередодні Щедрого вечора вихованці гуртка «Школа лідерства» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка підготували творчу програму й веселими піснями, щедрівками та віршами привітали колективи міських установ та організацій з Новорічними та Різдвяними святами, бажаючи сіверянам міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у роботі та усіх добрих починаннях.

Новорічні свята

Новорічні свята традиційно подарували дітлахам безліч радісних незабутніх емоцій.

Різдвяні баскетбольні зустрічі

Новий 2020 рік у гімназії почався спортивно!

03.01.2020 відбувся баскетбольний турнір за участю команд учнів гімназії, випускників різних років та інших навчальних закладів міста. Суддями змагань були тренери-викладачі Дідковський А., Ковальчук Д. та Пурига Г. Традиційно відкриття турніру розпочалося з виконання державного гімну. Ведуча заходу надала слово директору гімназії В. Мокряковій та випускнику школи Г. В’язовику, який урочисто вручив навчальному закладу подарунки.

День Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі й діти. Одне з найулюбленіших – День Святого Миколая. У цей хвилюючий та радісний день в актовій залі гімназії відбулося свято, на якому учні дев'ятих класів разом з вихованцями гуртка «Школа лідерства» та хореографічною студією «Танцювальний квартал» подарували глядачам цікаве театралізоване дійство, сповнене атмосферою казки та добра, а святий Миколай пригостив дітей солодощами.

ВІТАЄМО!!!

Колектив Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка, вихованці клубу боксу «ЛІДЕР» та їх батьки щиро вітають соціального педагога, керівника клубу боксу «ЛІДЕР» Віктора Анатолійовича Балабка з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Новгорода-Сіверського».

Дякуємо!

Щиро вдячні нашому земляку Миколі Засульському, керівнику Київської торгово-промислової палати, за сприяння якого група учнів нашої гімназії мала можливість напередодні новорічних свят помилуватися головною ялинкою країни та отримати незабутні враження від відвідування новорічного шоу «Waterland" у м. Києві!

Тренінг «Основи інклюзивного шкільного навчання»

Інклюзивна освіта стає все більшим пріоритетом. Це пов’язано зі зростаючим розумінням суспільства важливості врахування і поваги до індивідуальних відмінностей різних людей; забезпечення основних прав і свобод людини, насамперед права на освіту. Сьогодні інклюзивна освіта є не лише однією з фундаментальних засад розвитку освіти, але й філософією розуміння участі людини у житті суспільства.

ВІТАЄМО!

13 грудня 2019 року команда учнів Новгород- Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка взяла участь в міських змаганнях з настільного тенісу, що відбулися до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти

Вже традиційно в рамках проведення Тижня учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбулося урочисте свято «Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти», на яке завітали п’ятикласники разом з батьками та класними керівниками Марченко В.В., Сластьон Л.П., Совою Л.В.

Посвята в старшокласники

Тиждень учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 традиційно завершився вечором відпочинку «Посвята в старшокласники», проведеним лідерами учнівського самоврядування «Острів скарбів» та педагогом-організатором Ільющенко О.М.

Родинне свято «Вечірній концерт»

Для батьків та рідних учні 6-А класу влаштували «Вечірній концерт». На святі лунали українські народні та сучасні пісні, юні актори розважали гостей дотепними віршами, жартівливими виставами, запальними танцями.

Ми пам’ятаємо імена героїв

На жаль, не всі кращі сини Сіверського краю повернулися з поля бою неоголошеної війни на Cході України. Ми бережемо спогади про кожного з Героїв і низько схиляємося перед величчю їхнього подвигу. Герої не вмирають!

6 грудня – День Збройних сил України

У групі продовженого дня для учнів 5-х класів відбулася виховна година, присвячена Дню Збройних сил України. Мета заходу – сприяти патріотичному вихованню учнів, пробуджувати національну самосвідомість; розвивати розумові і фізичні здібності, сприяти створенню міцного класного колективу.

Тренінг «ВІЛ/СНІД – загроза людства»

З нагоди відзначення 1 грудня Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, у гімназії був проведений тренінг «ВІЛ/СНІД – загроза людства» для учнів 9-х класів. Його провела вчитель основ здоров’я Ковальчук Людмила Михайлівна.

Квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті»

Як сьогодні зробити навчання цікавим? Один із варіантів – гра. Урок-квест до Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації провели психологиня навчального закладу Могильна Тетяна та вчителька основ здоров’я Ковальчук Людмила. З метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті ділились необхідною інформацією та застерігали від онлайнгрумінгу і сексторшингу. Квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті» дуже сподобався учням 9-х А та Б класів.

Пам'ять болить і тривожить…

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка відбувся історико-літературний вечір «Людської пам'яті мости», який підготували учні восьмих класів разом із класними керівниками Щепочкіною М.М., Осадчою В.М. та Качан В.І.

День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

30-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини

З нагоди відзначення в області 30-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини та проведення 20 листопада Дня спільних дій у справах дітей у гімназії було проведено ряд заходів, а саме: квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті»; правова година подорож «На гостині у Феміди», усний журнал «Права дитини»; конкурс малюнків «Мої права»; мандрівка країною «Мої права і обов’язки»; виховний захід «Великі права маленької дитини».

Гімназії на згадку

Днями в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка проведено тиждень біології. Учні 11-х класів разом із педагогом-організатором Оксаною Ільющенко, вчителями біології Людмилою Ковальчук та Наталією Дубовець відвідали ДП «Новгород-Сіверська лісова науково-дослідна станція» та ознайомилися з лісогосподарською діяльністю підприємства, а також відвідали кімнату-музей, де представлені експонати минулого століття та інформація про надбання сучасності.

Мріємо! Плануємо! Діємо!

Із захопленням відкривали та зміцнювали лідерські та партнерські якості, з цікавістю розвивали активну та відповідальну життєву позицію, дізнавалися про можливості розвитку молодіжного лідерського руху.