Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
ІІІ-й семестр для вчителів

Ось і закінчився ще один навчальний рік. Позаду контрольні роботи, звіти, моніторинги, класні журнали, ДПА, ЗНО. Попереду – випускний бал. А чим же займається вчительське населення нашого храму науки? Для чоловіків – це трудовий семестр. Завершується будівля холодного цеху.

Водний похід по Десні

Літо – пора відпочинку. Традиційно вихованці туристичного гуртка «Вертикаль» нашої гімназії разом зі своїм тренером Євгеном Балабком вирушають у водний похід по Десні.

Літературні читання з нагоди свята "Нетлінне слово"

З нагоди літературно-мистецького свята «Нетлінне слово» у міській бібліотеці 16 червня відбулися літературні читання. Серед офіційних гостей – члени постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери на чолі з Сергієм Журманом, керівництво міста та района. У цьому заході взяли участь і учні гімназії – І.Криловська, В.Марус, М.Марус, А.Слабченко.

Закриття пришкільного табору «Сонечко»

Швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей в пришкільному таборі «Сонечко» і настав час прощатись. 16 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку.

Оприлюднено результати ЗНО з перших трьох предметів

Вітаємо учнів та вчителів з успішним складанням ДПА у формі ЗНО!

Літня школа з інформатики

З метою підвищення загального освітнього рівня учнів з інформатики під час літніх канікул 2017 року з 12 по 16 червня було проведено «Літню школу з програмування» для учнів 7-11 класів.

Міс Дюймовочка

9 червня у пришкільному таборі «Сонечко» відбувся конкурс «Міс Дюймовочка». Красуні змагалися за звання найчарівнішої, проявили винахідливість у різних конкурсах та показали свою ерудицію і таланти.

Дружба єднає щирі серця

У пришкільному таборі «Сонечко» відпочивають діти.
Кожного дня на них чекають цікаві подорожі, заходи.

Подарунок народного депутата України обдарованій молоді гімназії

06.06.2017 учнівська команда-переможців обласного етапу олімпіад та спортивних змагань Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка відвідала кінно-спортивний комплекс «Бреч» у Корюківському районі.

Ми діти твої, Україно!

1 червня 2017 року учні нашої гімназії взяли участь у міських святкових заходах, присвячених Міжнародному дню захисту дітей.

Відкриття пришкільного табору «Сонечко»

30 травня 2017 року відбулося урочисте відкриття табірної зміни пришкільного табору «Сонечко».

Свято останнього дзвоника 2017

Дощиком всміхається травень,
Бо скінчилась навчальна пора.
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

Теплом своїх сердець зігріємо солдата

Так називався благодійний концерт, який відбувся 28 травня на центральній площі міста. Ініціатор заходу – учениця гімназії №1 ім. Б.Майстренка, випускниця музичної школи – Тетяна Миненко. Організаторами концерту і благодійної акції стали учні та вчителі гімназії.

Гордість і надія гімназії

Щорічно учні гімназії беруть активну участь у конкурсах, олімпіадах, змаганнях різного рівня. Підсумки цієї участі підводяться на традиційному святі «Гордість і надія гімназії», яке відбулося цього року 25 травня.

Свято вшанування переможців проведено завдяки підтримці міського голови Олега Бондаренко та випускника гімназії Петра Будаєва.

У гімназії відбувся День здоров’я

Здоров’я – найбільша цінність.  З метою формування навичок здорового способу життя учні 5-10 класів взяли участь у заходах, присвячених Дню здоров’я: змаганнях з футболу та волейболу, спортивних естафетах, конкурсі малюнків на асфальті «Ми обираємо здоров’я!»
Учні цього дня отримали багато позитивних вражень та заряд бадьорості.

Виїзне засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

16 травня в нашому місті відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання під головуванням керівника апарату, заступника голови облдержадміністрації Наталії Романової.

Урок мужності

АТО…Слова, рядки, думки...
АТО – це спомин душ, нема їм забуття.
АТО – це попіл у серцях і все ж надія:
А, може, це не мій! А, може, не моя!
І не про них сумує кача на Тисині…

Свято матері

В 2017 році День матері в Україні припадає на 14 травня. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Діти Сіверщини - за безпеку дорожнього руху!

У рамках Всеукраїнського флеш-мобу з безпеки дорожнього руху учні гімназії долучилися до міської акції, метою якої було привернути увагу водіїв та пішоходів до складної ситуації на автошляхах країни, сприяти вихованню дорожньої культури серед населення.