Дистанційний Останній дзвоник – 2020

Цей рік видався непростим і хвилюючим. Кожному з нас довелося впевнитися, що дистанційне навчання – дуже складний процес. Проте найголовніше, чому навчилися всі учні, – це самостійності. Ця надзвичайно важлива навичка знадобиться їм протягом всього життя.

День вишиванки

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.
Українська вишиванка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Її називають «молитвою без слів», а сорочку–вишиванку, із зашифрованими символами та знаками, – сімейним оберегом, що наділяє людину силою рідної землі; це святиня, що є символом нації, єдності, свободи.

Впровадження нового освітнього простору рівних можливостей

Четвертий рік поспіль педагоги Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка активно працюють над впровадженням нового освітнього простору рівних можливостей для всіх дітей.

Вітаємо з днем науки в Україні!

Міжнародний день сім'ї

Чудовий травневий день дарує нам сьогодні особливе свято – Міжнародний день сім'ї!!!

НУШ – це України школа нова, для школярів у ній вирують дива!!!

Початкова школа – це фундамент шкільного навчання, адже саме тут закладається основа для формування особистості майбутнього громадянина. Вона покликана забезпечити подальше становлення і різнобічний розвиток особистості дитини, цілеспрямовано виявити і розвинути її здібності в різних видах діяльності, створити умови для повноцінного засвоєння базового рівня освіти й уміння вчитися.

Лідери року

Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б.Майстренка вітає учнів, які є переможцями в номінації «Лідери року».

Золотий голос гімназії

Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка вітає учнів, які є переможцями в номінації «Золотий голос гімназії».

Онлайн-челендж «Творча карантинка»

Карантин – не привід сумувати! Для багатьох учнів це час творчих відкриттів, можливість знайти нове хобі, розвинути таланти, а також вдосконалити вміння, прищеплені педагогами на уроках та гуртках у школі, центрі дитячої та юнацької творчості, станції юних техніків, музичній та спортивній школах.

Від творчого прийому до творчого уроку

Сформувати в учнів під час навчання такі ключові компетентності як вміння вчитися, ініціативність і підприємливість, екологічну грамотність і здоровий спосіб життя, соціальну та громадянську відповідальність допомагають міжпредметні зв'язки. Адже сучасна школа прагне надати учням не лише знання, а й сформувати навички, необхідні для успішної самореалізаціі в подальшому житті.

Цікаво ознайомлюємося з художніми промислами України

Важлива роль сучасного уроку полягає в залученні учнів до практичної науково-пошукової діяльності.

Джентльмени в ринзі

Відкритий чемпіонат Клубу боксу «ЛІДЕР» серед боксерів-початківців 2008-2009 та 2010-2011 років народження, присвячений Міжнародному жіночому дню, під гаслом: «Джентльмени в ринзі» пройшов 09 березня 2020 року в залі боксу Новгород-Сіверської гімназії №1. Участь у ньому взяли команди з м.Корюківки, Семенівки, Путивля, Глухова та Новгорода-Сіверського. Глядачі стали свідками яскравих і безкомпромісних поєдинків! Емоції зашкалювали!!!

Уроки – це безперервний творчий пошук

Як зробити урок цікавим? Поставити неочікувану задачу й поєднати набуті навички з практикою. Дати можливість самовиразитися і бути індивідуальною особистістю. Відчути смак творчого пошуку.

Вічна пам'ять загиблим героям!

Пам'яті нашого земляка Володимира Черненка, уродженця с. Мамекине Новгород-Сіверського району, мужнього українського воїна, який загинув на цій страшній неоголошеній війні, присвячується…

Вітаємо наших боксерів!

Вітаємо учнів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, талановитих юних боксерів Олега Маслюка, Дениса Шкалаберду та їх тренера Віктора Балабка з успішним виступом на РЕГІОНАЛЬНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ з боксу серед юнаків, який щойно завершився у Харкові. Бажаємо подальших успіхів на змаганнях найвищих рівнів!!!

Вітаємо команду «Вертикаль», яка стала срібним призером Кубку України з техніки пішохідного туризму

Вітаємо команду «Вертикаль» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, яка стала СРІБНИМ призером Кубку України з техніки пішохідного туризму, що відбувся в смт Варва Чернігівської області. Вітаємо юних спортсменів, учнів гімназії: Черненка Іллю, Бельдягу Назара, Комар Марію, Кром Вікторію, Кром Анастасію, Чертка Сергія, Гузенок Катерину, Іпатко Анастасію, Савченка Данила та їх тренера Євгенія Балабка з блискучим спортивним результатом. Як завжди – неперевершені!!!

Вітаємо!

Вітаємо Івана Матюка, учня 11 класу Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, з БРОНЗОВОЮ нагородою, здобутою на Відкритому чемпіонаті Київської області з фристайлу серед молоді, який проходив з 28 лютого по 1 березня в м. Києві. Щиро радіємо, пишаємося та бажаємо нових успіхів!!!

На крилах творчості

Щастя – це позитивні емоції, які дарує нам своє життя; це реалізація себе в улюбленій справі.

Педагогічний семінар на тему: «Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання»

Щоденна робота педагога є досить великим навантаженням на психіку, тому що увесь час перед ним стоять нові й складні завдання, без часу на обмірковування або розрахунку найбільш вдалого рішення. «Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання», такий психолого-педагогічний семінар провела психологиня навчального закладу Могильна Тетяна, 19.02.2020.