Команда «Сіверяни» – срібні призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!
Команда «Сіверяни» Новгород-Сіверської гімназії №1 – срібні призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Учитель року – 2021

Бути вчителем означає перебувати в безперервному процесі самовдосконалення, в пошуку новітніх ідей, методів і прийомів викладання. Розкриттю майстерності педагогічних працівників сприяє щорічний конкурс «Учитель року».

День Гідності та Свободи
Поетичний флешмоб педагогів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка до Дня гідності та свободи.

Брейн-ринг «Ігри, що підкорили світ»

Погодьтеся, здоров'я – наша найбільша цінність. Для того, щоб дитина мала здорове та успішне майбутнє, життєво необхідно формувати в неї з ранніх років навички здорового способу життя. Однією з цікавих форм роботи з дітьми, які допомагають реалізувати цю мету, є Олімпійські уроки.

ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
Сьогодні учні Новгород-Сіверської гімназії №1 долучилися до масштабного флешмобу, взявши участь у ювілейному ХХ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови.

Гімназійний онлайн-конкурс «Колір настрою – ОСІНЬ!»

Осінь – золота пора року, що дивує фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих напівтонів, ніжних, немов туман.

Урок мужності «Герої поряд»

Сьогодні в Україні відзначають відразу три свята – Пресвятої Покрови, День українського козацтва та День захисників України.

Вітаємо з перемогою!!!

Вітаємо збірну команду учнів 6-11 класів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім.Б.Майстренка з ПЕРШИМ МІСЦЕМ,  зайнятим на міському легкоатлетичному кросі, присвяченому Дню працівників освіти! Бажаємо всім учасникам здоров'я, завзяття, подальших успіхів у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Щиро дякуємо!!!

Нарешті одна з наших мрій збулася: маємо нову чудову зону відпочинку, меблі для якої придбали завдяки сприянню директора ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» О.В. Калити!

Вітаємо Дубовець Наталію Іванівну з отриманням обласної Премії ім. Софії Русової

Колектив гімназії щиро вітає заступника директора з навчально-методичної роботи, вчителя біології та хімії Дубовець Наталію Іванівну з врученням обласної Премії ім. Софії Русової. Бажаємо натхнення і нових перемог!

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Починаючи з 1998 року 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято започатковано в честь великого внеску бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.

«Країна, якої немає на карті»

28-29 вересня до шкільної бібліотеки завітали учні перших класів на чолі з класоводами Липовкою О.Ф. та Крупельницькою Л.О. Цікаво та змістовно пройшла екскурсія «Країна, якої немає на карті», яку провела завідуюча бібліотекою Коробко Н.В. Метою екскурсії було ознайомлення дітей зі шкільною бібліотекою, системою її роботи та правилами користування, послугами абонемента та читацької зали, різноманітністю книг в бібліотеці та порядком їх розташування на полицях.

НАША ГІМНАЗІЯ - В ТОП-ПОЗИЦІЇ НАЙУСПІШНІШИХ ШКІЛ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Вітаємо учнівську, педагогічну та батьківську спільноту!

Новгород-Сіверська гімназія №1 посіла 15 місце (з 211) у рейтингу навчальних закладів Чернігівської області за підсумками ЗНО 2020 року!  Ми - серед кращих шкіл області, що дають якісну освіту та найвищі результати ЗНО!

Патріотичний велопробіг гімназистів

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам.

Віночки пам’яті

Історична пам'ять – унікальне і важливе явище, що має жити в людській пам’яті, немов дзвони, нагадуючи про ціну нашого життя та свободи.

Гордість і надія – 2020

2019-2020 навчальний рік, незважаючи на всі складнощі, виявився для здобувачів освіти Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка успішним і плідним на досягнення. Його урочистим завершальним акордом стало традиційне свято «Гордість і надія гімназії», яке відбулося 11 вересня 2020 року.

Свято Першого дзвоника – 2020

Першачки – на квіточках, одинадцятикласники – на зірочках. Так позначили дистанцію між учнями на урочистій лінійці, присвяченій Дню знань.

Зустріч з народним депутатом України М.С.Зуєвим

29 серпня до нашого міста з робочим візитом завітав народний депутат України М.С. Зуєв, який відвідав також Новгород-Сіверську гімназію №1 ім. Б. Майстренка та зустрівся з адміністрацією гімназії, лідерами учнівського самоврядування, спортсменами боксерського клубу «Лідер».

29 серпня - День пам’яті захисників України.
Цей день особливо важливий для нашої країни, для кожного з нас.

Знайомимося з олімпійськими цінностями

Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка взяла участь у Всеукраїнському проекті серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS?», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.