Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Від творчого прийому до творчого уроку

Сформувати в учнів під час навчання такі ключові компетентності як вміння вчитися, ініціативність і підприємливість, екологічну грамотність і здоровий спосіб життя, соціальну та громадянську відповідальність допомагають міжпредметні зв'язки. Адже сучасна школа прагне надати учням не лише знання, а й сформувати навички, необхідні для успішної самореалізаціі в подальшому житті.

Цікаво ознайомлюємося з художніми промислами України

Важлива роль сучасного уроку полягає в залученні учнів до практичної науково-пошукової діяльності.

Джентльмени в ринзі

Відкритий чемпіонат Клубу боксу «ЛІДЕР» серед боксерів-початківців 2008-2009 та 2010-2011 років народження, присвячений Міжнародному жіночому дню, під гаслом: «Джентльмени в ринзі» пройшов 09 березня 2020 року в залі боксу Новгород-Сіверської гімназії №1. Участь у ньому взяли команди з м.Корюківки, Семенівки, Путивля, Глухова та Новгорода-Сіверського. Глядачі стали свідками яскравих і безкомпромісних поєдинків! Емоції зашкалювали!!!

Уроки – це безперервний творчий пошук

Як зробити урок цікавим? Поставити неочікувану задачу й поєднати набуті навички з практикою. Дати можливість самовиразитися і бути індивідуальною особистістю. Відчути смак творчого пошуку.

Вічна пам'ять загиблим героям!

Пам'яті нашого земляка Володимира Черненка, уродженця с. Мамекине Новгород-Сіверського району, мужнього українського воїна, який загинув на цій страшній неоголошеній війні, присвячується…

Вітаємо наших боксерів!

Вітаємо учнів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, талановитих юних боксерів Олега Маслюка, Дениса Шкалаберду та їх тренера Віктора Балабка з успішним виступом на РЕГІОНАЛЬНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ з боксу серед юнаків, який щойно завершився у Харкові. Бажаємо подальших успіхів на змаганнях найвищих рівнів!!!

Вітаємо команду «Вертикаль», яка стала срібним призером Кубку України з техніки пішохідного туризму

Вітаємо команду «Вертикаль» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, яка стала СРІБНИМ призером Кубку України з техніки пішохідного туризму, що відбувся в смт Варва Чернігівської області. Вітаємо юних спортсменів, учнів гімназії: Черненка Іллю, Бельдягу Назара, Комар Марію, Кром Вікторію, Кром Анастасію, Чертка Сергія, Гузенок Катерину, Іпатко Анастасію, Савченка Данила та їх тренера Євгенія Балабка з блискучим спортивним результатом. Як завжди – неперевершені!!!

Вітаємо!

Вітаємо Івана Матюка, учня 11 класу Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, з БРОНЗОВОЮ нагородою, здобутою на Відкритому чемпіонаті Київської області з фристайлу серед молоді, який проходив з 28 лютого по 1 березня в м. Києві. Щиро радіємо, пишаємося та бажаємо нових успіхів!!!

На крилах творчості

Щастя – це позитивні емоції, які дарує нам своє життя; це реалізація себе в улюбленій справі.

Педагогічний семінар на тему: «Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання»

Щоденна робота педагога є досить великим навантаженням на психіку, тому що увесь час перед ним стоять нові й складні завдання, без часу на обмірковування або розрахунку найбільш вдалого рішення. «Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання», такий психолого-педагогічний семінар провела психологиня навчального закладу Могильна Тетяна, 19.02.2020.

Міський семінар для вчителів початкових класів

6 лютого на базі Н-Сіверської гімназії №1 був проведений міський семінар для вчителів 2-х класів НУШ з мовної літературної галузі. Вчителька початкових класів Комендант Н. І. провела інтегрований урок з читання у 2-Б класі.

Вечір шкільних друзів

Забута мелодія дитинства… Для кожного вона звучить по-різному. Для одних – вона весела та безтурботна, для інших – трепетна й ніжна. Але для всіх – рідна, неповторна, неодмінно пов'язана з рідною школою.

Вітаємо наших боксерів!!!

З 27 по 29 січня у м. Чернігові пройшов Чемпіонат Чернігівської області з боксу серед усіх вікових груп. Метою чемпіонату був відбір збірних команд області для участі у Чемпіонатах України 2020 року.

День пам’яті Героїв Крут

29 січня 2020 року учні гімназії взяли участь у міському урочистому Вечорі пам’яті, присвяченому Дню пам’яті Героїв Крут.

Щедрий вечір, добрий вечір!

Напередодні Щедрого вечора вихованці гуртка «Школа лідерства» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка підготували творчу програму й веселими піснями, щедрівками та віршами привітали колективи міських установ та організацій з Новорічними та Різдвяними святами, бажаючи сіверянам міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у роботі та усіх добрих починаннях.

Новорічні свята

Новорічні свята традиційно подарували дітлахам безліч радісних незабутніх емоцій.

День Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі й діти. Одне з найулюбленіших – День Святого Миколая. У цей хвилюючий та радісний день в актовій залі гімназії відбулося свято, на якому учні дев'ятих класів разом з вихованцями гуртка «Школа лідерства» та хореографічною студією «Танцювальний квартал» подарували глядачам цікаве театралізоване дійство, сповнене атмосферою казки та добра, а святий Миколай пригостив дітей солодощами.

ВІТАЄМО!!!

Колектив Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка, вихованці клубу боксу «ЛІДЕР» та їх батьки щиро вітають соціального педагога, керівника клубу боксу «ЛІДЕР» Віктора Анатолійовича Балабка з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Новгорода-Сіверського».

Дякуємо!

Щиро вдячні нашому земляку Миколі Засульському, керівнику Київської торгово-промислової палати, за сприяння якого група учнів нашої гімназії мала можливість напередодні новорічних свят помилуватися головною ялинкою країни та отримати незабутні враження від відвідування новорічного шоу «Waterland" у м. Києві!

Тренінг «Основи інклюзивного шкільного навчання»

Інклюзивна освіта стає все більшим пріоритетом. Це пов’язано зі зростаючим розумінням суспільства важливості врахування і поваги до індивідуальних відмінностей різних людей; забезпечення основних прав і свобод людини, насамперед права на освіту. Сьогодні інклюзивна освіта є не лише однією з фундаментальних засад розвитку освіти, але й філософією розуміння участі людини у житті суспільства.