Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Наметовий табір «Козацькі забави»

З  22 по 24 червня учениці гімназії Марус Вікторія та Шурига Марія взяли участь у проекті «Наметовий табір «Козацькі забави». Мета проекту – підвищення національної свідомості та історичної обізнаності, забезпечення всебічного розвитку дітей та молоді, популяризація здорового і безпечного способу життя, формування загальнолюдських цінностей.

Відпочинок у обласній літній школі

З 4 червня по 24 червня 2018 року Чернігівська обласна літня школа для обдарованих та талановитих дітей (с. Количівка) гостинно відчинила свої двері для учнів і нашої гімназії Комар Анастасії та Ковальова Станіслава, призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Учні були на І зміні профілю англійська філологія.

Вітаємо з успішним складанням ДПА-ЗНО 2018!

Вітаємо випускників гімназії з успішним складанням ДПА-ЗНО 2018!

Звіт директора гімназії

14 червня 2018 року в актовій залі відбувся щорічний звіт директора гімназії Мокрякової В.П.

Урочисте закриття табірної зімни

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей у пришкільному таборі й настав час прощатися.

«Козацький гарт»

12-13 червня в м. Чернігові відбувся обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Розважальна гра-подорож «У пошуках скарбів» у пришкільному таборі «Сонечко»

14 червня у пришкільному таборі «Сонечко» відбулася розважальна гра-подорож «У пошуках скарбів», яку провели вчителі О.М. Холодило та Л.П. Сімонова.

Весела гуморина

12 червня у пришкільному таборі «Сонечко» відбулося свято гумору та сміху «Весела гуморина», яке підготували та провели Н.В. Чмир та С.М. Меньшикова.

На сцені були дотепні жарти, смішні мініатюри, жартівливі пісні та танці. Свято пройшло в атмосфері дотепного гумору, веселого настрою, доброзичливого товариського сміху, переповненого позитивними емоціями.

Туристичний квест у пришкільному таборі «Сонечко»

Відпочиваючи в пришкільному таборі "Сонечко", кожна дитина днями мала можливість відчути себе справжнім туристом, взявши участь у спортивно-розважальному заході «Туристичними стежинами», який провела вчитель Г.І. Коток.

День казки

08 червня в пришкільному таборі «Сонечко» відбулося свято «День казки», яке провели вчителі Кабиш Т.О. та Селезень Н.В.

Під час свята була проведена спортивна розминка, вікторини «Впізнай героя казки та мультфільму» та конкурс на краще інсценування казки. Вболівальники із захопленням спостерігали за виступами і активно підтримували конкурсантів.

Відпочиваючи, вчимося бути дружними та ввічливими!

07 червня в пришкільному таборі "Сонечко" відбувся виховний захід на тему: "Дружба та ввічливість", підготовлений вчителями Н.І. Шинкаренко та О.М. Чечель. Діти з задоволенням приймали участь у тематичних вікторинах, співали пісні про дружбу, розповідали вірші, грали в рухливі ігри.

Пізнаємо світ разом

З метою бережливого ставлення до навколишнього середовища, ознайомлення з культурною та історичною спадщиною рідного краю, формування патріотичної свідомості та організації змістового дозвілля учнів 07 червня 2018 року 6-й загін пришкільного табору «Сонечко» разом зі своїми вчителями Литвяк О.О., Лисенко А.О., Десятник В.М. побували на екскурсії в с. Узруй.

Малі Олімпійські ігри

4 червня 2018 року в пришкільному таборі «Сонечко» з метою виховання любові до фізичної культури та спорту, розвитку спритності, витриманості, сміливості, почуття колективізму та дружби, створення атмосфери свята були проведені «Малі Олімпійські ігри».

Літній відпочинок – це пізнавально та весело!

Літо – пора відпочинку, час дружних походів, цікавих екскурсій, веселих ігор і спортивних змагань. Тож у літньому пришкільному таборі «Сонечко» учнів щодня чекає безліч цікавих справ і незабутніх вражень.

Нетлінне слово

02 червня 2018 року учні та вчителі Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка взяли участь у VIII літературно-мистецькому фестивалі «Нетлінне слово». Під час свята відбулася фотопрезентація освітніх досягнень навчального закладу, а також виставка творчих робіт декоративно-прикладного мистецтва талановитих гімназистів та їх педагогів.

День боротьби з тютюнопалінням

31 травня в усьому світі відзначають День боротьби з тютюнопалінням. З метою привернення уваги суспільства до проблеми шкідливих звичок, пропаганди здорового способу життя вихованці Клубу боксу «ЛІДЕР» та учнівське самоврядування Новгород-Сіверської гімназії №1 спільно з Небожиною Святославою – волонтером, яка має активну життєву позицію, провели соціальну акцію «Міняю цигарку на цукерку!», під час якої здійснили серед населення міста інформаційну кампанію, спрямовану на боротьбу зі шкідливими для здоров‘я звичками.

Я – патріот

30 травня в таборі «Сонечко» відбувся захід «Я – патріот», який провели Хохлова Марія Федорівна та Стадольська Людмила Андріївна.

Діти розповідали вірші, співали пісні про Україну та танцювали. Згадали про війну на Сході, про загиблих синів Новгород-Сіверщини, вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Свято останнього дзвоника 2018

25 травня 2018 року віддзвенів останній дзвоник. На подвір’ї гімназії було досить людно – зібрались учні, вчителі, батьки. На свято завітав і міський голова Олег Бондаренко. Він привітав усіх присутніх з таким визначним днем, випускникам побажав легких життєвих доріг та здійснення мрій і сподівань. Схвильовані випускники, батьки, наставники-вчителі провели це свято зі сльозами на очах.

Туристична команда «Вертикаль» – срібний призер Кубку Чернігівської області з техніки пішохідного туризму "Адреналін 2017-2018"

З 18 по 20 травня в нашому місті на базі Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка проходив шостий фінальний етап Відкритого Кубку Чернігівської області з техніки пішохідного туризму "Адреналін 2017-2018", в якому взяли участь 14 команд з м. Ніжин, Чернігів, Прилуки, Новгород-Сіверський, Бахмач, смт. Талалаївка – всього 68 спортсменів старшої та молодшої вікових груп.

Захід до Дня Європи

День Європи – свято, що відзначається офіційно в Україні  щорічно у третю суботу травня з 2003р. Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Роберта Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Після Другої світової війни європейські лідери переконалися в тому, що співробітництво і загальні зусилля є найкращим способом забезпечення миру, стабільності і процвітання в Європі.