Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поліське містечко Чорнобиль зайняло місце у сумнозвісному списку поряд із Хіросимою та Нагасакі. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням.

Зимова школа з фізики у Київському Національному Університеті

З 03 по 09 грудня 2017 року учні нашої гімназії брали участь в роботі Зимової школи з фізики фізичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Посвята першокласників

Сьогодні в гімназії відбулося свято для першокласників "Барвінкова подорож". Наймолодші учні навчального закладу разом з класоводами Чмир Н.В., Коток Г.І., Шинкаренко Н.І. зробили перші важливі кроки на шляху до учнівського самоврядування та довели, що кожен клас – це команда однодумців, друзів, які тепер спільно будуть йдуть до будь-якої мети!

Перемога у змаганні з міні-футболу!

Напередодні Всесвітнього Дня футболу у Новгород-Сіверській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись змагання з міні-футболу серед учнів 3-4 класів. На змаганнях першості міста виступили команди гімназії №1 ім. Б.Майстренка, ЗОШ №2 та НВК «Дзвіночок». Юні спортсмени проявили неабияку майстерність та уміння володіти м’ячем.

Участь у концерті до Дня Збройних сил України

6 грудня, до Дня Збройних сил України, відбувся міський святковий концерт за участю вихованців вокального гуртка та хореографічної студії гімназії «Танцювальний квартал», міського центру дитячої та юнацької творчості, музичної школи.

Посвята в старшокласники

1 грудня 2017 року в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбувся традиційний вечір відпочинку «Посвята в старшокласники». Зі щирими напутніми словами до учнів десятих класів звернулася директор гімназії В.П.Мокрякова. Цікаве музичне вітання для своїх вихованців підготували класні керівники Сова Л.В. та Сластьон Л.П., наголошуючи, що бути старшокласником – дуже відповідально та почесно.

Подяка

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу"

День учнівського самоврядування

Наш час потребує лідерів нової формації – людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання кожного загальноосвітнього навчального закладу – підтримувати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особистості, що виховує самостійність, відповідальність, ініціативність.

Промінь надії
 Учителі гімназії долучились до благодійного марафону зі збору коштів на придбання лінійного прискорювача "Промінь надії". У ході акції було зібрано 2000 гривень.

Посвята в гімназисти

29 листопада в гімназії відбулася Посвята п'ятих класів в гімназисти. Цьогоріч сімдесят шість учнів із високим інтелектуальним та творчим потенціалом розпочали свій гімназійний шлях.

Благодійна акція «Посилка воїну АТО»

Щороку 5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера.
У час, коли наша країна перебуває в надскладній ситуації, саме активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця волонтерів додає віри в те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху!

Відбувся товариський турнір з боксу серед новачків

26 листопада в спортивній залі нашої гімназії відбулося боксерське свято, на якому змагалися боксери-початківці 2006-2007 та 2008-2009 р.н. – вихованці боксерського клубу "ЛІДЕР" (м. Новгород-Сіверський) та спортивного клубу "СИЛА" (м. Корюківка).

Акція "Запали свічку пам'яті"

25 листопада 2017 року учні та педагоги гімназії взяли участь у міських заходах, присвячених Дню вшанування жертв голодомору.

Ті чорні дні голодомору,
Мов рана, що не заживає,
Вони крізь час тривожать душу,
І спокою Вона не має....

Пам’ятаймо свою історію!

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано в історію криваво-чорним кольором, і одна з них – голод.

Віват, інтелект!

Передноворічні інтелектуальні батли нарешті відбулися!!! Здобувши перемогу у відбіркових іграх, у яких взяло участь 34 учнівські команди нашої області, команда «Сіверяни» Новгород-Сіверської гімназії №1 (тренер - практичний психолог Т.А.Могильна) цими вихідними взяла участь у фінальному етапі VIII Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області.

День гідності та свободи

21 листопада в гімназії відбулася урочиста лінійка «Україна – країна нескорених», яку підготували до Дня гідності та свободи учні 11-Б класу разом із класним керівником Т.А.Могильною. Молодь пригадала події, які відбувалися під час революцій 2004 та 2013-2014 років, під щемливу до болі пісню-реквієм "Пливе кача"вшанувала хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України, показала флеш-моб «Україну не поставити на коліна». Символом єдності, свободи та гідності став Державний Гімн України, виконаний учасниками заходу.

Вітаємо з успіхом А.Тимошенка – боксера клубу «Лідер»!

Андрій Тимошенко став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед чоловіків-еліти, який пройшов у м Львів.

Вітаємо спортсмена та його тренера Віктора Балабка з ювілейною десятою медаллю, завойованою вихованцями клубу боксу «Лідер» нашої гімназії на чемпіонатах України протягом 2017 року! Так тримати!

Нові успіхи на чемпіонаті України з боксу

На чемпіонаті України з боксу серед молоді, який проходив у м. Миколаєві з 06 по 12 листопада, вихованці боксерського клубу «Лідер» В’язовик Владислав та Олександр Гречаник гідно представили нашу Сіверщину, здобувши високі нагороди: Владислав В‘язовик виборов бронзову медаль, Олександр Гречаник – срібну.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера В.Балабка з успіхом! Бажаємо нових звершень!

Стоп, булінг!

Останніми роками в освітній практиці всього світу визнано поширення такого явища як шкільний булінг.

З метою запобігання насильства та жорстокості в дитячому середовищі вчителем предмета «Основи здоров'я» Ковальчук Л.М. в гімназії проведено інформаційно-психологічний тренінг «Стоп, булінг».

Віват, інтелект!

11 листопада 2017 року в м. Чернігові відбулася відбіркова гра "Віват, інтелект" VIII Чемпіонату з інтелектуальних ігор серед школярів Черніговської області.