Бібліотечний урок «Бібліотека дім мудрості, аптека для душі»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 16 жовтня до шкільної бібліотеки завітали учні 5-Б класу на чолі з класоводом Марченко В.В. Цікаво та змістовно пройшов бібліотечний урок «Бібліотека дім мудрості, аптека для душі» який підготувала та провела завідуюча бібліотекою Коробко Н.В.

Вітаємо команду легкоатлетів гімназії!

На початку жовтня в міському парку традиційно проводиться легкоатлетичний крос, в якому беруть участь команди закладів освіти міста, виборюючи першість на дистанціях 500 м, 1000 м, 1500 м та 2000 м.

Вітаємо з перемогою «Веселих козачат»!

11 жовтня 2019 року збірна команда п’ятих класів нашої гімназії «Веселі козачата» взяла участь у традиційному міському спортивно-розважальному конкурсі-змаганні «Козацькі забави».

Козацький гарт-2019

Минулого тижня на міському стадіоні відбувся міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт – 2019» до Дня українського козацтва і Дня захисника України.

Велика магія вчителювання

Global Teacher Prize Ukraine – щорічна національна премія для вчителів з метою визнання вчителів на найвищому рівні. Це одна з найбільших премій у світі за професійні досягнення, а у сфері освіти – перша і єдина премія такого масштабу, на яку номінували в цьому році майже 3000 неймовірних українських педагогів, які надихають своїми новаторськими ідеями та сміливими рішеннями, а ще – якісно змінюють освіту та майбутнє вже сьогодні.

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я, який щорічно відзначається з 1992 року.

Урочисте відкриття Х Міжнародного Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовтня у фойє гімназії відбулося урочисте відкриття Х Міжнародного Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

«Козацькому роду – нема переводу!»

9 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисника України, учні 11-х класів були запрошені до краєзнавчого відділу історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім», де відбувся патріотичний захід з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

«Дублер-шоу. Бібліотекар на годину» в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

9 жовтня 2019 р. в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом: “Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня” вперше в приміщенні нашої бібліотеки було проведено “Дублер-шоу. Бібліотекар на годину.”

День турецької культури

З метою розвитку співпраці України з Турецькою Республікою у культурній сфері, 27 вересня в краєзнавчому відділі історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" був проведений День турецької культури. Саме в міжнародний день туризму, бо більшість українців віддають перевагу відпочинку в Туреччині, з її чудовим кліматом і багатою мережею історичних місць.

Вітаємо юних боксерів з успіхом!

02-04 жовтня 2019 року в м. Чернігові відбувся Відкритий чемпіонат міста з боксу серед усіх вікових груп.

День вчителя

На початку жовтня, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов даруючи весь свій жар любові, Україна відзначає прекрасне свято – День вчителя.

Брейн ринг «Сторінками творів В.О.Сухомлинського»

25 вересня в Новгород-Сіверській гімназії №1 в НУШ вчителями других класів Литвяк О.О., Десятник В.М., Лисенко А.О., Комендант Н.І., був проведений захід «Брейн ринг» присвячений творчості видатного педагога, мудрого вчителя, директора школи, доброго сина і тата, того, кому присвячуються слова вірша В.О.Сухомлинського.

Твори! Надихай! Втілюй!

Майже 400 освітян із 17 областей України приїхали навчатися та обмінюватися досвідом до Чернігова, де 14 вересня 2019 року відбувся ІІ інноваційний освітній форум «Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020».

Вітаємо боксерів з новими досягненнями!

З 15 по 20 вересня у м. Скадовську Херсонської області проходив чемпіонат України ГО ФСТ «Спартак» з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н. і юніорів 2004-2005 р.н.

«Школа без булінгу, сім’я без насильства – 365!»

23 вересня 2019 року в закладах освіти Києва стартував загальноміський проект «Школа без булінгу, сім’я без насильства – 365!», ініційований Департаментом освіти і науки Києва та керівниками закладів освіти.

U-LEADER з Європою

Мотивуючим та цікавим для лідерів учнівського самоврядування гімназії, педагогів-організаторів та Молодіжної ради при міській раді став семінар-навчання за програмою U-LEADER з Європою, який провела спеціаліст з медіа та ефективного управління Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Стельмах.

Квітни, рідне місто!

Коли шелестить золотим листям осінь, ми святкуємо День рідного міста та відзначаємо День визволення Новгорода-Сіверського від нацистських загарбників.

Дозвольте собі бути щасливими

Щастя – це відчуття цілковитого задоволення життям, глибокого вдоволення і безмежної радості, які може відчути будь-хто. Дозвольте собі бути щасливими. Тренінг з такою назвою провела психологиня Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка Могильна Тетяна з учнями 11-х класів.

Гра-квест "Як ми дбаємо про здоров'я"

02 вересня в Новгород-Сіверській гімназії 1 ім. Б.Майстренка в 2-х класах була проведена гра-квест "Як ми дбаємо про здоров'я".