НАША ГІМНАЗІЯ - В ТОП-ПОЗИЦІЇ НАЙУСПІШНІШИХ ШКІЛ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Вітаємо учнівську, педагогічну та батьківську спільноту!

Новгород-Сіверська гімназія №1 посіла 15 місце (з 211) у рейтингу навчальних закладів Чернігівської області за підсумками ЗНО 2020 року!  Ми - серед кращих шкіл області, що дають якісну освіту та найвищі результати ЗНО!

Олімпійський тиждень

Грали в футбол, здійснювали патріотичний велопробіг, брали участь у «Веселих стартах», малювали на асфальті малюнки про улюблені види спорту, знайомилися з історією олімпійського руху – безліч цікавих справ здійснювали щодня учні гімназії №1 ім. Б.Майстренка під час проведення в гімназії Олімпійського тижня, в підготовці та організації якого взяли участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків та клубів.

Патріотичний велопробіг гімназистів

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам.

Віночки пам’яті

Історична пам'ять – унікальне і важливе явище, що має жити в людській пам’яті, немов дзвони, нагадуючи про ціну нашого життя та свободи.

Гордість і надія – 2020

2019-2020 навчальний рік, незважаючи на всі складнощі, виявився для здобувачів освіти Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка успішним і плідним на досягнення. Його урочистим завершальним акордом стало традиційне свято «Гордість і надія гімназії», яке відбулося 11 вересня 2020 року.

Свято Першого дзвоника – 2020

Першачки – на квіточках, одинадцятикласники – на зірочках. Так позначили дистанцію між учнями на урочистій лінійці, присвяченій Дню знань.

Зустріч з народним депутатом України М.С.Зуєвим

29 серпня до нашого міста з робочим візитом завітав народний депутат України М.С. Зуєв, який відвідав також Новгород-Сіверську гімназію №1 ім. Б. Майстренка та зустрівся з адміністрацією гімназії, лідерами учнівського самоврядування, спортсменами боксерського клубу «Лідер».

29 серпня - День пам’яті захисників України.
Цей день особливо важливий для нашої країни, для кожного з нас.

Знайомимося з олімпійськими цінностями

Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка взяла участь у Всеукраїнському проекті серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS?», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Олімпійські уроки – 2020

Олімпійські уроки пройшли в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка за участі представників Чернігівського обласного осередку Національного олімпійського комітету України та провідних спортсменів Чернігівщини, членів Національних збірних команд України.

Боксерський турнір

Без глядачів, щоб дотриматися карантинних заходів, з 06 по 09 серпня 2020 року в залі боксерського клубу «Лідер» відбувся Відкритий чемпіонат міста з боксу.

«Ігри патріотів»
Напередодні Дня Державного прапора України в Новгород-Сіверській гімназіі №1 ім. Б.Майстренка відбулася конкурсно-спортивна програма «Ігри патріотів», проведена лідерами учнівського самоврядування гімназіі «Острів скарбів» та вихованцями клубу боксу «Лідер».

Дистанційний Останній дзвоник – 2020

Цей рік видався непростим і хвилюючим. Кожному з нас довелося впевнитися, що дистанційне навчання – дуже складний процес. Проте найголовніше, чому навчилися всі учні, – це самостійності. Ця надзвичайно важлива навичка знадобиться їм протягом всього життя.

День вишиванки

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.
Українська вишиванка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Її називають «молитвою без слів», а сорочку–вишиванку, із зашифрованими символами та знаками, – сімейним оберегом, що наділяє людину силою рідної землі; це святиня, що є символом нації, єдності, свободи.

Впровадження нового освітнього простору рівних можливостей

Четвертий рік поспіль педагоги Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка активно працюють над впровадженням нового освітнього простору рівних можливостей для всіх дітей.

Вітаємо з днем науки в Україні!

Міжнародний день сім'ї

Чудовий травневий день дарує нам сьогодні особливе свято – Міжнародний день сім'ї!!!

НУШ – це України школа нова, для школярів у ній вирують дива!!!

Початкова школа – це фундамент шкільного навчання, адже саме тут закладається основа для формування особистості майбутнього громадянина. Вона покликана забезпечити подальше становлення і різнобічний розвиток особистості дитини, цілеспрямовано виявити і розвинути її здібності в різних видах діяльності, створити умови для повноцінного засвоєння базового рівня освіти й уміння вчитися.

Лідери року

Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б.Майстренка вітає учнів, які є переможцями в номінації «Лідери року».