24 березня в 10-А класі була проведена виховна година "Калейдоскоп професій з метою формування в учнів відповідального ставлення до вибору майбутньої професії.

Тема професійного визначення актуальна тому, що праця завжди була, є і буде основою життя, і від того, як людина працюватиме, буде залежати майбутнє не тільки сім'ї, а й держави.

Готуючись до класної години, ми читали літературу, використали Інтернет-джерела, радилися з батьками, проводили тестування і бесіди з психологом, але  вдалий вибір залежить від вас.

"Хто я? Навіщо я прийшов у цей світ? Куди йде моє життя?" Здавалося, - це прості запитання, але дати відповіді все важче. Як же дізнатися, ким ми станемо, якими ми станемо?
Ми багато сперечалися з подругою - яку професію обрати...
Результати правильного вибору професії мають задовольнити очікування і людини, і суспільства.

Учні розглянули види трудової діяльності людини.
Проаналізували фактори, які необхідно обов'язково враховувати при виборі майбутньої професії.

Учні виступали з презентацією професіограм, обговорювали «Формулу вибору професії».
4Народна мудрість стверджує: "Щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому". Тож вибір професії - один з найважливіших виборів у житті кожної людини.

Будь-який маршрут осилить той, хто йде,

Впевненіший той, хто має підтримку,

Швидше досягає мети той, хто аналізує декілька можливих  маршрутів.