11 квітня 2018 року в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка пройшов Відкритий чемпіонат Клубу боксу "ЛІДЕР" з боксу серед боксерів-новачків, присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

В змаганнях взяли участь вихованці "ЛІДЕРа" з Новгорода-Сіверського (ОДЮСШ з олімпійських видів спорту та ОДЮСШ "Олімп"), м. Шостка, а також з прилеглих сіл Новгород-Сіверського району: Шептаки, Узруй та Чайкине, де, незважаючи на проблему закриття ЗОШ, організовано підвіз дітей для занять спортом до міста.

На змаганнях всі спортсмени-початківці проявили характер та волю до перемоги. Хтось переміг, хтось поступився, але на висоті був Його Величність Спорт! Безліч хвилюючих почуттів та адреналіну отримали як діти, так і батьки.

Свято спорту вдалося! Попереду багато щоденних тренувань і безмежні нові спортивні горизонти!0101010101010101010101