13-14 квітня 2019 року в м. Чернігів відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «DAS-Fest».

Вихованці старшої та середньої вікової категорії студії «Танцювальний квартал» нашої гімназії успішно представили в конкурсній програмі чотири хореографічні композиції: молдавський танок «Хора дин», молдавський танок «Букурія», український танок «Підманула підвела», український танок «Люблю Гриця», за що були нагороджені кубками, дипломами та отримали звання лауреатів ІІ та ІІІ ступенів. Також кожен учасник фестивалю отримав солодощі від організаторів.

Керівника колективу Юлію Шкалаберду було відзначено Подякою конкурсу.

Учні, батьки та адміністрація Новгород-Сіверської гімназії №1 щиро дякують міському голові Бондаренку Олегу Анатолійовичу, завдяки підтримці якого діти мали можливість взяти участь у Міжнародному фестивалі.

Вітаємо нашу талановиту молодь та їх творчого керівника Ю. Шкалаберду та бажаємо нових успіхів! Молодці!!! Так тримати!!!