02 вересня в Новгород-Сіверській гімназії 1 ім. Б.Майстренка в 2-х класах була проведена гра-квест "Як ми дбаємо про здоров'я".

Мета цього заходу була така: сформувати у дітей поняття про життя як найбільшу цінність, про здоров'я як найважливішу умову щасливого життя; створити на тренінгу дружню атмосферу; розвивати навички комунікації і групової роботи.

Кожен клас представляв команди, які на старті отримали путівники, де були указані 6 зупинок: "Здоров'ятко", "Спортивна", "Ребусна", "Загадкова", "Літературна", "Пори року".

Цей захід сприяв вихованню в учнів таких важливих рис як наполегливість, воля до перемоги, сміливість, колективізм, дружба, подолання труднощів та зміцнення здоров'я.

Всі діти з задоволенням брали участь і показували свої знання та вміння. Вони з цікавістю відповідали на запитання, висловлювали свої думки щодо необхідності дотримування здорового способу життя, наводили приклади наслідків шкідливих звичок.

По закінченню ігри-квесту всі діти отримали солодощі у вигляді медалей.