Мотивуючим та цікавим для лідерів учнівського самоврядування гімназії, педагогів-організаторів та Молодіжної ради при міській раді став семінар-навчання за програмою U-LEADER з Європою, який провела спеціаліст з медіа та ефективного управління Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Стельмах.

Молодь дізналася про ефективні шляхи розвитку самоврядування, вимогами до написання грантових проектів, бюджету участі, набули навичок управлінця під час онлайн-гри «Моя громада».

У ході семінару також відбулася зустріч учнівської та студентської молоді керівництвом міста, під час якої були обговорені молодіжні ініціативи та сплановані перші кроки до їх реалізації.

Кожен з нас може щиро сказати: «Я всім серцем люблю Новгород-Сіверський». Тож єднаймось, творімо, співпрацюймо на благо розквіту рідного міста!