У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 16 жовтня до шкільної бібліотеки завітали учні 5-Б класу на чолі з класоводом Марченко В.В. Цікаво та змістовно пройшов бібліотечний урок «Бібліотека дім мудрості, аптека для душі» який підготувала та провела завідуюча бібліотекою Коробко Н.В.

Метою цього уроку було розширити знання учнів про бібліотеку, популяризувати читання літератури, розвивати комунікативну компетентність, сформувати щоденну потребу у читанні книг, пропагувати книгу як джерело знань, сприяти духовному збагаченню особистості, підвищення культурного рівня дітей, розвивати інформаційну грамотність.