Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Тиждень учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 традиційно завершився вечором відпочинку «Посвята в старшокласники», проведеним лідерами учнівського самоврядування «Острів скарбів» та педагогом-організатором Ільющенко О.М.

Щоб увійти до когорти старшокласників гімназії, десятикласникам прийшлось пройти ряд випробувань: творчо презентувати свої класні колективи, взяти участь в артистичному, інтелектуальному, художньому та акторському марафонах, проявити під час виступів креативність, винахідливість, творчість та почуття гумору.

Зі щирими напутніми словами до учнів десятих класів звернулися класні керівники Шморгун Н.Л., Ворушило О.П., Овсюк О.М., від імені батьків з привітальними словами до дітей звернулася Кірієнко К.В.

Урочиста частина дійства завершилась обіцянкою старшокласників бути прикладом для молодших школярів, відповідально ставитися до навчання, ніколи не забувати рідної гімназії та впевнено йти до життєвих цілей.

Заступник директора з виховної роботи Половець І.В. здійснила жартівливий обряд боротьби з лінню в навчанні, батьки почастували всіх солодкою кашею на знак міцної дружби однокласників, а на завершення свята старшокласників чекала тематична дискотека.111111111111