24.02.2014 р. у гімназії проведено літературну вітальню "Безсмертний як народ" у рамках семінару вчителів української мови та літератури району.

24 лютого в гімназії пройшов змістовний захід "Безсмертний як народ", підготовлений вчителем української мови та літератури Кравцовою Н. А. та учнями 6-А; 8-А, Б, 9-Б, 10-Б класів.

Відкрили вітальню Комар А., Жура В., Ковальов С. теплими словами про велич Шевченка та його роль в історії України.

Змістовні презентації представили учениці 10-Б класу Максимчук Д., Рахмана А., Сергієнко Д. Дівчата розповіли про наших видатних земляків, що дружили та співпрацювали з Шевченком .

Учні 9-Б класу разом із класним керівником Умняшкіною Н.Г. підготували інсценізацію уривка з поеми "Наймичка".

На заході звучали твори великого Митця: "Лілея", переспіви зі "Слова" - "Плач Ярославни" та "З передсвіта до вечора". Виконували Тарабарова Л., Дергачова А., Крот В.

Усіх присутніх зворушив акапельний спів Тарабарової Л., яка заспівала пісню "Зоре моя вечірняя" на слова Т. Шевченка.

Як же на літературній вітальні та без власних творів? Свої вірші, присвячені Кобзарю, читали Захарченко Н., Пурига В., Власюк В.

Захід закінчився вшануванням пам’яті Шевченка та пам’яті всіх борців за свободу і незалежність України. Звучав "Заповіт".

До заходу були підготовлені виставки книжок про Шевченка та ілюстрацій до його творів (малювали учні 5-7 класів).

image002_01

image003_02