25 квітня 2014 року в гімназії відбувся виховний захід для старшокласників "Дзвони Чорнобиля".

Мета заходу – ознайомлення учнів з наслідками Чорнобильської катастрофи, яка сталася 28 років тому. Наслідки цієї трагедії відчутні для всього людства та навколишнього середовища і донині...

У виховному заході взяли участь такі учні: ведучі Коробко К., Поливода В.(9-А клас), Калітко І., Щербаков В.(10-А клас); вірші читали Зеленський П.(7-А клас), Гончаренко Н., Пурига В.(8-А клас), Литвяк Т., Власюк В.(8-Бклас),Хворост Є.(9-А клас),Чудеса В., Максимчук Д. (10-А клас),Пехотна В.(11-Бклас); інсценізація уривка В. Яворівського "Марія з полином у кінці століття": Зюзько Д., Грибанова К., Пись О., Черняк Д., Шпанюк К, (11-Б клас), Воронько А., Коврижко О.( 11-А клас); пісню виконували: Сєдая С., Ілляна Д.(9-А клас), технічний супровід- Бреус Є., Кром М. (8-Аклас).

image002_17

image003_14