Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Естафета-змагання між "Вогнеборцями" і "Рятівниками"

14 травня в рамках проведення Дня цивільної оборони в гімназії відбулися естафети-змагання між командами учнів 9-х класів. У проведенні заходу та оцінюванні змагань допомагали члени учнівського самоврядування гімназії, студенти-волонтери медичного училища та районна організація Товариства Червоного Хреста України.

img0088

img0092

Свою вправність, зібраність, вміння користуватися протигазами в умовах надзвичайних ситуацій діти довели на станції "Спортивна".

img0094

img0096

На ігровій станції "Надзвичайні ситуації" капітани команд продемонстрували свої знання щодо того, як необхідно поводити себе в різних екстремальних ситуаціях: під час аварій, катастроф, стихійного лиха.

img009700

img0099

На станції "Інтелектуальній" кожна команду відповідала на питання цікавої вікторини, в якій діти показали знання, отримані на уроках "Основи здоров"я".

img0104

А найбільше цікавості та вражень у команд викликала зупинка "Медична", де діти надавали уявним потерпілим перше медичну допомогу, рятували один одному життя.

img0108

Захід дав можливість зрозуміти, що здоров’я - одна з найбільших цінностей життя і вміти правильно поводити себе в надзвичайних ситуаціях необхідно кожній людині.