Команда гімназії "Антивірус"зайняла 2 місце в обласному етапі щорічного Всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

Фестиваль відбувся у м. Чернігів 17 травня 2014 року з метою популяризації і пропаганди серед дітей та молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

img0046_01

Наша команда на сцені обласного Палацу дітей та юнацтва запросила всіх у цікаву подорож по Океану здорового способу життя і представила на розсуд журі та глядачів літературно – музично - спортивну міні -композицію, в якій пропагувала здоровий спосіб життя, закликала однолітків зберігати здоров'я, займатися спортом, попереджувала про негативні наслідки шкідливих звичок.

img0056

До складу команди "Антивірус" увійшли учні нашої гімназії: Воробйов Ілля (8-А клас), Циганенко Анастасія (8-Б клас), Дзярик Анна (8-Б клас), Марус Вікторія ( ), Ілляна Діана (9-А клас) , Сєдая Світлана (9-А клас), Чехоня Христина (8-Б клас), технічне забезпечення виступу здійснював Кром Нікіта (8-А клас).

img0026

Програмою фестивалю також передбачалися конкурси фотографій та плакатів, направлені на пропагування здорового способу життя. Наша команда виборола перше місце за представлене фото і була нагороджена Почесною грамотою та відзначена у номінації "Творчий пошук".

img0075_01

Участь у цьому заході подарувала всім багато приємних вражень та допомогла усвідомити, що здоровий стиль життя є цікавим, щасливим та змістовним.