20 травня 2014 року учні нашої гімназії взяли участь в урочистостях, присвячених 60-річчю з дня заснування Новгород - Сіверської районної бібліотеки.

Читання є улюбленим заняттям для багатьох дітей і ніякі сучасні комп'ютерні технології не можуть змагатись із задоволенням потримати в руках книгу, подорожуючи її сторінками у світі цікавого і захоплюючого.

В день 60-річчя з дня заснування Новгород - Сіверської районної бібліотеки у святково прикрашеній читальній залі Недашківська Анастасія, Перекута Анастасія, Пурига Валентина, Власюк Володимир мріяли про те, якою може бути бібліотека майбутнього, говорили про свою любов до книги. Гімназисти подарували книги, які із задоволенням будуть читати користувачі нашої районної дитячої бібліотеки. Горбонос Олег, Ільченко Альона, Машковець Даша, Слободян Марина, Захарченко Наталі, Кантур Вікторія були відзначені як активні читачі.

Від усіх учнів гімназії бажаємо районній дитячій бібліотеці довгих років процвітання!!