В нашому навчальному закладі 22 травня 2014 року відбулося свято "Гордість і надія гімназії".

Вже стало доброю традицією в кінці навчального року в гімназії проводити вшанування обдарованих дітей, їх наставників, батьків.

В цьому навчальному році наша гімназія стала лідером серед навчальних закладів області за кількістю переможців у обласних олімпіадах (28 дипломів). Наші гімназисти вибороли 145 призових місць на районних етапах олімпіад, 16 призових місць у конкурсі ім. П.Яцика, 17 призових місць у IV Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка. Учениця початкових класів нашої гімназії отримала диплом ІІІ ступеню на обласному етапі ІV Міжнародного конкурсу української мови ім.П.Яцика. На чемпіонаті України з боксу спортсмени нашої гімназії були нагороджені золотою та двома срібними медалями.

Як підсумок праці, яка приносить плоди пізнання, розуму, терпіння та наполегливості, в нашому навчальному закладі 22 травня 2014 року відбулося свято "Гордість і надія гімназії".

У дружньому колі гімназійна родина радісно вітала учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями та призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів та змагань.

sam3969_01

Були відзначені наставники, які взяли на свої плечі непростий обов'язок ростити обдарованість , розвивати у дітей здібності та найкращі якості.

img0351_01

І, звичайно, всі говорили слова вдячності батькам, які можуть пишатися досягненнями своїх дітей.

sam4083_01

Спасибі вам, наші батьки, за теплоту й любов родинну,

За дружбу й спокій у сім'ї, і за турботу щогодинну,

За вашу відданість свою своїм талановитим дітям,

За людяність і доброту - ми вдячні вам за все на світі!

Директор гімназії Віра Петрівна Мокрякова щиро бажала юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, кожній дитині у майбутньому обов'язково знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

sam4166_01

Вчителям, наставникам директор гімназії дякувала за те, що сприяють заохоченню до самостійності, розвитку ерудиції та здібностей; горінням серця запалюють бажання знань і таланту своїх учнів.

Шановним батькам дякувала за розуміння, підтримку та виховання у дітей відповідального ставлення до навчання та розвитку їх здібностей.

sam4195

Музичне привітання переможців від хореографічного гуртка.

Свято відбулося завдяки підтримці спонсорів:

Будаєва Петра Володимировича, випускника нашої школи, який надав переможцям обласних олімпіад грошову премію та подарував гімназії мультимедійний проектор;

Сергієнка Сергія Федоровича, голови піклувальної ради, який надав призи переможцям року в номінаціях: " Інтелект року", "Творча особистість року", "Відкриття року", "Спортсмен року";

Подоляко Ігорю Васильовичу, голові батьківського комітету гімназії, який подарував призи учням, що досягли найкращих результатів у навчанні та спорті.

Щиро дякуємо за щирість, розуміння та підтримку всім, хто подарував для переможців олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань солодощі:

Щербаковій Інні Віталіївні, Ковальовій Аллі Валеріївні, Скачок Тетяні Олексіївні, Лакозі Василю Вікторовичу, Глущенку Віктору Васильовичу, Доброленському Юрію Георгійовичу, Сисоєву Володимиру Валентиновичу, Ярошевському Геннадію Миколайовичу, Могилевець Тетяні Борисівні, Миненко Людмилі Петрівні, Побєляну Володимиру Іллічу, Михайленку Дмитру Володимировичу, Кузьмину Олександру Анатолійовичу, Бурико Євгену Сергійовичу, Буркені Тетяні Сергіївні, Козлову Івану Петровичу, Федяю Юрію Михайловичу, Корж Наталії Володимирівні, Черняку Олександру Федоровичу, Юдицькому Леоніду Івановичу.

Сподіваємося, що свято "Гордість і надія гімназії!" збере знову всіх у дружньому колі наступного року.