30 жовтня 2014 року учнівським самоврядуванням гімназії була організована фотовиставка "Подорож краєвидами нашого міста", присвячена Міжнародному Дню туризму.

Чудовими краєвидами, подихом сивої давнини чарує нас щодня, зустрічає гостей рідне місто - Новгород-Сіверський, розташований у самому північному куточку України серед мальовничих водоймищ та лісів.

Княжий град - місто десяти століть. Воно пам'ятає набіги половецьких ханів, заграви ординських багать, розмірений крок народного ополчення 1812 року, партизанський рух Другої світової війни. Всі ці події закарбувались у пам'ятках історії, збереглися в місцевій культурі, традиціях. Тож більшість фотографій на виставці, в якій взяли учні 10-11 класів гімназії, були присвячені культурній та історичним перлинам нашого краю.

Десна – неповторна окраса Сіверського краю. Вона завжди пробуджує відчуття захоплення. Вікова довершеність річкових панорам Полісся нікого не залишає байдужим, а її краса інтригує кожного, хто любить подорожувати та милуватися рідними краєвидами, що надовго залишаються в своїй первинній красі на полотнах митців та наших фото.