01 жовтня всією гімназійною родиною ми відзначали чудове свято – День вчителя.

Всі учні вітали своїх педагогів квітами, дарували святкові листівки зі щирими побажаннями та словами вдячності, а також приготували з нагоди свята чудові стіннівки.

Вшанування педагогів, які присвятили своє життя найскладнішій і найпрекраснішій справі – вихованню юних особистостей, відбулося в різних номінаціях на зразок відомої церемонії вручення премії Оскара.

sam4700

Святковий концерт, підготовлений майбутніми випускниками гімназії, подарував всім вчителям та ветеранам педагогічної праці чудовий настрій.

sam4693_01

На честь педагогів весь час у залі лунали бурхливі овації та звучали теплі слова вдячності учнів.

Директор гімназії В.П. Мокрякова привітала педагогічний колектив гімназії з професійним святом та подякувала колегам за самовіддану працю.

sam4735

Дарина Максимчук, учениця 11 класу, подарувала педагогам ліричне музичне вітання на скрипці, а хореографічний гурток гімназії порадував всіх присутніх запальними танцями "Площадка" та "Ми маленькі діти!"

sam4717

Талановиті вокалістки Світлана Сєдая та Діана Ілляна присвятили своїм любим вчителям пісню.

sam4701

"Весела перерва": гумореска про гімназійні будні від учня 11 класу Олександра Ткача.

sam4703_01

Майбутні випускники кружляють у незабутньому прекрасному вальсі.

sam4727

Щиру посмішку та піднесений настрій подарували всім Владислав Індюков, Максим Жительний та Олександр Прачик.

sam4706

"Дорогі вчителі!

Шлем земний вам уклін

І бажаєм щасливого свята!"