Вже стало традицією в нашій гімназії щороку проводити посвяту учнів п'ятих класів в гімназисти.

З цією хвилюючою подією привітали маленьких школярів директор гімназії В.П.Мокрякова та їх класні керівники.

img0541_01

На урочистостях лідери учнівського самоврядування запросили всіх у цікаву подорож по Океану бурхливого та цікавого гімназійного життя.

img0530

Майбутні гімназисти разом з класними керівниками та батьками брали участь у вікторинах, конкурсах, дарували присутнім чудові пісні та танці.

img0561

img0542

img0550_01

img0547

img0552

І ось довгоочікувана мить: п'ятикласники дружно дають клятву на вірність гімназійним традиціям, рідному краю, після чого учням було вручено емблеми гімназистів.

Лідерів п'ятих класів урочисто прийнято до лав Ради капітанів.

img0581_03

Продовжуючи гімназійні традиції, батьки почастували дітей смачною кашею, яка є символом згуртованості колективу, дружби та успіху.

img0555

Вітаємо юних школярів з приєднанням до великої гімназійної родини та бажаємо успіхів, завзяття, міцних знань, чудових вражень та легкого та впевненого курсування по Океану незабутнього гімназійного життя!