Безліч чудових яскравих стінгазет , дитячі твори про свою любов до рідної гімназії, День учнівського самоврядування, святковий концерт – все це діти подарували гімназії на день народження.

Теплими та урочистими були привітальні слова директора гімназії В.П. Мокрякової з нагоди свята.

dsc0148

З урочистою подією радісно вітали всіх присутніх наймолодші учні.

dsc0153

Золотий фонд нашої гімназії – це її вчителі, які все життя несли дітям, від покоління до покоління, своє серце, розум і душу. Бурхливі оплески дарували присутні ветеранам педагогічної праці, дякуючи за відданість обраній професії.

dsc0163

Для випускників гімназія завжди залишається символом дитинства й юності, джерелом спогадів шкільного життя.

dsc0176

Голова батьківського комітету А.В. Ковальова вітає гімназійну родину з днем народження.

dsc0183

Майбутня випускниця гімназії І. Калітко разом зі своєю родиною бажають учням та педагогам успіхів, завзяття та натхнення.

dsc0187

Гімназисти приготували святковий концерт.

dsc0145

dsc0151

dsc0169

dsc0186

dsc0195

dsc0198

dsc0204

dsc0219

З днем народження, наша гімназіє!

dsc0224