Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

До дня Святого Миколая привітати старшокласників та вчителів завітали студенти Української академії банківської справи Національного банку України.

До дня Святого Миколая привітати старшокласників та вчителів завітали студенти Української академії банківської справи Національного банку України.

novgorod-sverskiy1

Декан обліково-фінансового факультету Савченко Тарас Григорович поспілкувався з аудиторією щодо переваг та можливостей вступу до академії, а також провів нагородження кращих учнів.

sam5236

За глибокі знання в фізико-математичній сфері – Осипець Анна, учениця 11 класу. Перспективний програміст та економіст - Щербаков Віталій, учень 11 класу. За нестандартний підхід до вивчення астрономічної та економіко-географічної наук - Жежкун Святослав, учень 11 класу. Найкращий українознавець – Клименко Ольга, учениця 11 класу. За яскравість ідей та креативність у науковій діяльності – Максимчук Дарина, учениця 11 класу.

nvogorod-sverskiy4

Для вчителів та старшокласників Новгород-Сіверська проведено святкову концертну програму "Подаруй дітям казку" .

У концертній програмі були задіяні: вокальний ансамбль "Оксамит"; танцювальний колектив "Сузір’я"; колектив бального танцю академії; вокальні виконавці: Євгенія Липка, Марина Бут, Віталій Велітченко; учасники театральної студії "Кураж", професійні виступи яких справили яскраве враження на присутніх у гімназійній залі.

novgorod-sverskiy3

Учнівський і педагогічний колектив гімназії щиро вдячні учасникам і організаторам святкового концерту.