Забута мелодія дитинства.. Для кожного вона звучить по-різному. Для одних - вона весела та безтурботна, для інших – трепетна і ніжна. Але для всіх – рідна і неповторна і неодмінно пов'язана з рідною школою.

30 січня 2015 року в гімназії відбувся вечір зустрічі випускників, на якому зібралися випускники різних поколінь, вчителі, учні, батьки, гості.

Знову пролунав шкільний дзвоник, але тепер він покликав не у гамірний клас, не на уроки. В цей особливий вечір він запросив всіх пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади.

dsc0285_01

Директор гімназії В.П.Мокрякова щиро вітає колишніх учнів у стінах гімназії

dsc0291_01

Сьогодні ми знову разом! Тож єднаймо наші руки і серця!

Музичне вітання від учнів 10-А класу

dsc0302

dsc0296_02

Щиро вітають своїх колишніх учнів в стінах рідної школи вчителі Чмир Н.В, Купчик М.М

З вдячністю згадують випускники своїх класних керівників, вчителів, завжди готові почути від них мудру пораду.

Для випускників гімназія залишається символом дитинства й юності.

dsc0310

Спогадами про шкільне життя ділиться випускник В.Корицький.

dsc0321

З посмішкою та теплом говорить про шкільні роки О.В. Хіро, яка все своє життя присвятила педагогічній праці.

Учні гімназії підготували для випускників та педагогів музичні дарунки.

На сцені маленький козак Н.Бельдяга

img0107_01

Пісня у виконанні випускниці 2010 року Кристини Циганенко.

dsc0289

"Ми-діти сонця!"

Танок у виконанні хореографічної студії гімназії "Танцювальний квартал"

dsc0309_01

Хореографічна композиція "Квітковий дивограй"

dsc0312

Гумористичний номер від одинадцятикласників В.Індюкова, О.Прачика, М.Жительного

dsc0327_01

На веселу музичну перерву запросили вихованці хореографічної студії гімназії "Танцювальний квартал". Танок "Ми – маленькі діти!"

dsc0315

Танок "Катюша"

Серед хоробрих українських воїнів, які боронять територіальну цілісність у зоні АТО є багато і наших випускників. Хай вони залишаються живими та здоровими! Хай скоріше настане мир!

dsc0330

Музична композиція у виконанні майбутніх випускників Є.Вороніка та Д.Максимчук

dsc0333

Довгих літ життя, щирої любові та не згасання оптимізму бажає випускникам, учням та вчителям зразкова студія естрадно-народного співу "Сіверські перлинки" центру дитячої та юнацької творчості.

Чекаємо на зустріч з вами завжди, любі наші випускники!