Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

16 лютого 2015 року до Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка завітав народний депутат України Анатолій Євлахов. Колектив вдячний за вичерпні відповіді на актуальні питання сьогодення та увагу до проблем освітян. Приємно, що вже на перших кроках своєї діяльності, народний депутат виконує передвиборчу програму, а саме підтримує розвиток обдарованої молоді.

Команда Новгород-Сіверської гімназії №1 з техніки пішохідного туризму "Вертикаль", завдяки сертифікованому спорядженню, придбаному за сприяння Анатолія Євлахова, змогла взяти участь у Всеукраїнських змаганнях, і в лютому 2015 року виборола ІІ місце у відкритому Кубку міста Чернігова з пішохідного туризму серед 40 команд України.

vertikal-trener-balabko-e.a.

Учні гімназії, які є членами збірної команди України з боксу, для якісної підготовки до Чемпіонату Європи отримали в дарунок професійну екіпіровку.

vyazovik-v.-ilyuschenko-v.-z-trenerom-balabkoyu-v.a.

Яскраві костюми отримав дитячий колектив гімназії "Танцювальний квартал", і це дає змогу дарувати гарний настрій учням, вчителям, батькам. З ентузіазмом сприйняли одинадцятикласники інформацію про призовий фонд для випусників за кращий результат ЗНО.

tantsyuvalniy-kvartal