Здоров’я – це найбільша цінність людей. Щоб прожити довге та щасливе життя, підтримувати здоров’я необхідно з дитинства. Тож учні нашої гімназії активно розвивають свої фізичні здібності на уроках фізкультури та займаються в гуртках спортивного спрямування, беруть участь у різних цікавих змаганнях та заходах щодо пропаганди здорового способу життя.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я лідерами учнівського самоврядування була проведена весела танцювальна розминка на свіжому повітрі.

dsc06857

dsc06853

Також Радою здоров’я та спорту Острова Скарбів організовано змагання з волейболу серед учнів 9-х класів. Гаряче підтримували вболівальники свої команди. Обов’язки головного судді на спортивному святі виконував голова Ради Старійшин Владислав Індюков.

sam5814

sam5791

sam5785

За підсумками змагань, кубок переможців та грамоту за 1 місце отримала команда волейболістів 9-Б класу, 2 місце посіла команда 9-В класу, 3 місце - команда 9- А класу.

sam5823

Бажаємо всім мешканцям Острова Скарбів міцного здоров’я та нових спортивних досягнень!