Як відволікти дітей від екранів телевізорів та комп’ютерів? Як заохотити їх займатися фізкультурою та зробити здоровий спосіб життя повсякденною звичкою? Відповідаючи на ці питання, Фонд братів Кличків започаткував новий всеукраїнський проект "Клич друзів – граймо разом!", основна мета якого – створення умов для занять фізкультурою серед дітей та молоді.

Протягом квітня-березня колектив Новгород-Сіверської гімназії №1 активно змагався в цьому цікавому проекті та став переможцем, вигравши один із двадцяти унікальних спортивних майданчиків, що відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються стильним дизайном.

Визначення переможців відбувалося на основі анкет з матеріалами спортивних досягнень учнів та набраних балів. Тож перемога в проекті Новгород-Сіверської гімназії №1 була цілком закономірною, адже гімназисти мають високі результати з багатьох видів спорту. Так, протягом 2014 року вихованці секції з боксу здобули 11 медалей на Чемпіонаті України, учень В’язовик Владислав взяв участь у Чемпіонаті Європи, який проходив в Угорщині, а випускник гімназії №1 Владислав Жура став Чемпіоном світу з кікбоксингу (тренер - Віктор Анатолійович Балабко) . Вихованці гуртка з техніки пішохідного туризму "Вертикаль" стали призерами Чемпіонату України та Кубку України (керівник гуртка - Євгеній Анатолійович Балабко). Баскетболісти гімназії здобули першість на Чемпіонаті Чернігівської області з баскетболу (керівник гуртка - Геннадій Валентинович Пурига).

З кожним роком все більше молоді активно займається фізкультурою, веде здоровий спосіб життя, намагається розвиватися як духовно, так і фізично. Тож вже за місяць учні гімназії матимуть можливість займатися спортом на новому майданчику, обладнаному сучасним інвентарем, та вдосконалюватимуть свої спортивні навички на свіжому повітрі.

Перемога в проекті стала можливою завдяки учням, батькам, педагогам, які взяли участь у голосуванні на підтримку гімназії, організаційній підтримці депутата Верховної Ради України Анатолія Євлахова, громадської організації "Альтернатива" та особисто Андрію Сичу, приватним підприємцям Михайлу Левдику та Віктору Глущенку, які сприяють облаштуванню території для встановлення майданчика.