20 квітня 2015 року народним депутатом Верховної Ради України Анатолієм Євлаховим була організована екскурсія для обдарованих учнів міста та району, які мають високі результати з Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та спортивних досягнень.

sam5858

sam5860

Діти відвідали приміщення Верховної Ради України, дізналися про архітектуру та історію будівлі, побули у сесійній залі та поспілкувалися особисто з Анатолієм Євлаховим.

Для учнів також була організована екскурсія до Михайлівського та Софіївського соборів, Майдану Незалежності.

Поїздка була дуже цікавою, подарувала дітям багато незабутніх вражень та позитивних емоцій. Учні та педагоги гімназії висловлюють вдячність організаторам екскурсії.

sam5861

sam5870_01