28 квітня учні 8-А класу запросили батьків та вчителів на виховну годину “День Землі”

1a

Якщо говорити глобально, – наша адреса – планета Земля. Щорічно святкується День Землі. Це популярне міжнародне свято стало гарною відправною точкою, на хвилі якої у багатьох країнах стали прийматися відповідні закони і державні акти, які безпосередньо стосуються вирішення екологічних проблем та охорони навколишнього середовища. В ці дні Україна також відзначає День довкілля і День Землі.

2_05

Ми стали нещадно використовувати ресурси нашої планети, витрачати і споживати, розоряти і нехтувати, порушуючи порядок у своєму власному домі, виснажуючи його і не даючи йому часу для поповнення своїх власних сил. З метою привернення уваги до проблем нашої планети було і проведено виховну годину “День Землі”.

Виховна година розпочалась з перегляду відеоролика “Вигляд Землі з космосу”.

Всі присутні із задоволенням слухали про місце нашої планети у Всесвіті, про будову, про красу її природи і роль людини у збереженні унікального життя на планеті Земля. Учні декламували вірші, співали пісні.

3_05

Поодинці ми можемо зробити дуже мало

Разом ми можемо врятувати планету.

1_04