27 травня у гімназії відбулося, ставше вже традиційним, свято "Гордість і надія гімназії". Удев’яте зібралася шкільна родина вшановувати переможців ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, різноманітних творчих і дослідницьких конкурсів, спортивних змагань.

img2864

img2877

Завдяки наполегливій праці учнів, таланту і майстерності вчителів, допомозі батьків гімназія вже не перший рік тримає першість у області серед закладів освіти нового типу.

img2883

img2897_01

З вітальними словами до всіх присутніх звернувся голова міської ради С. Пунтус.

img3061

Найбільше привітань на цьому святі прозвучало на адресу майстра спорту, бронзової призерки Чемпіонату світу з боксу Шпанюк А.
img3074

Дипломанти обласних олімпіад отримали грошові винагороди відділу освіти Новгород- Сіверської міської ради

img3043

Вчителі отримали подяки відділу освіти Новгород- Сіверської міської ради

img3003

Найщиріші вітання і подяка адміністрації гімназії батькам юних обдарувань

img3099

Жодне свято не обходиться без музичних вітань та запальних танців студії "Танцювальний квартал"

img3102

img3200

Переможцями щорічних номінацій у цьому році стали: "Спортсмен року" – Шпанюк А., "Учень року" - Корицька А., "Інтелект року"- Сластьон Є., "Активіст року"-Гончаренко А., "Дослідник року" - Горбонос О., "Відкриття року" - Тимошенко Д.

img3075

img3163

img3169

Також на святі були нагороджені "вчителі-олімпійці", учні яких здобули по чотири дипломи на ІІІ етапі олімпіад Дубовець Н.І.,Остапчук І.В.; переможці конкурсу "Учитель року"- Канторіз Т.М., Кравцова Н.А.; найактивніший вчитель, патріот гімназії- Умняшкіна Н.Г., Гран-прі - ноутбук за активну пропаганду здорового способу життя, щоденну кропітку працю і досягнення у спортивних змаганнях отримав Пурига Г.В.

img3180

img3183

Яскраве свято розуму, наполегливості, таланту цілеспрямованості відбулося завдяки випускнику гімназії, засновнику призового фонду для вчителів Будаєву П.В., голові піклувальної ради, обласному депутату, засновнику призового фонду для переможців щорічних номінацій Сергієнку С.Ф. та спонсорам засновникам призового фонду до свята Мячину А.М., Федяю Ю.М., Сисоєву В.В., Полуторному В.І., Черняку О.Ф., Прохорову В. В., Шевковому О.П., Ярошевському Г.М., Лакозі В.В., Ковальовій А.В., Кузьміній Т.В., Козлоу І.П., Побеляну В.І., Скачок Т.О., Юдицькому Л.І., Михайленку Д.В., Буриці Є.С., Могилевець Т.Б., Нетовченому І.М., Пилипенко К.М., Крупельницькій Л.О., Доброленському Ю.Г.