Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

З 11 по 16 червня вихованці туристичного гуртка "Вертикаль" нашої гімназії на чолі з його керівником Євгеном Балабкою здійснили водний похід на катамарані. Адже сплав – це чудовий варіант активного відпочинку для дружної компанії.

Річка – явище неповторне та непередбачуване: ось вона широка та спокійна, а через кілька десятків метрів – вузька та бурхлива. Буває вона глибокою та повноводною, а іноді доводиться прикладати багато зусиль, щоб хоч трошки намокнути та освіжитися.

img3311

Іноді навколо тільки зелені пагорби та піщані береги, на яких тут і там відпочивають рибаки, а то раптом відкриваються неперевершені безлюдні пейзажі, тишу яких порушують тільки вигуки зачарованих красою туристів. Але річка завжди дарує безліч чудових вражень.

img3328

Розпочався водний похід по річці з с. Камінь. Кожний день нашої мандрівки дарував безліч радості та незабутніх вражень. Ми побачили нові місця та найкрасивіші пейзажі з незвичайних ракурсів, вдосталь засмагали та купалися; спілкувалися та грали на свіжому повітрі в футбол, волейбол. Для любителів порибалити завжди знаходилися година - дві для улюбленої справи. Щодня ми готували на багатті куліш та уху – страви, які на природі у дружньому колі смакують найбільше. А вечорами біля вогнища довго велися безтурботні розмови з друзями та лунали пісні під гітару.

img3335

Після сезону змагань водний похід став для спортсменів туристичного гуртка гарним відпочинком, який до того ж відкрив для всіх нову грань активного відпочинку та додав новий "трофей" у скарбничку спортивного досвіду.

img3306

Щиро дякуємо місцевому приватному підприємцю Юрію Федяю за цінний подарунок – катамаран, завдяки якому ми зможемо ще не один раз відправитися у сплав, покращуючи свою фізичну підготовку, та знову отримаємо нові хвилюючі враження від цікавого, незабутнього відпочинку на природі.

img3365