У 6 класах гімназії було проведено відкритий 1 урок на тему «Ми - найгарніша нація у світі».  На цей урок було запрошено учнів, вчителів гімназії, батьків та волонтерів.

Наша рідна Україна, наша Батьківщина, яка має свою землю, свою мову, культуру, історію, власні звичаї і традиції має також неповторні державні символи. Легенду про державні символи розповіла учениця 6-Б класу.

Крім державних символів, Україна має ще й народні символи. Спробували створити картину одного з куточків рідного краю учні 6-А класу.

Давня традиція українців – плести віночки.

Український віночок – не просто краса, а й оберіг, «знахар душі», бо в ньому є така чаклунська сила, що біль вгамовує, волосся береже.

Не могли ми не згадати тих, хто зараз на передовій, захищає нашу країну. Вірш героям читала учениця 6-В класу.

Наш гість, Андрій Сич, розповів учасникам уроку про патріотизм та про те, як важливо підтримувати наших захисників.

На блакитно-жовтих сердечках діти написали щирі побажання, свої думки для тих, хто воює заради України, її свободи.