16 вересня у 6-В класі пройшло тренінгове заняття «Медична допомога в екстремальних ситуаціях», метою якого було набуття навичок безпечної для життя і здоров`я поведінки. На уроці основи здоров`я учні разом з вчителем Скивка Г.С. і працівником Червоного Хреста Сузік О.П. повторили абетку невідкладної медичної допомоги.

Діти моделювали поведінку в разі погіршення самопочуття: при кровотечах, теплових і сонячних ударах, переломах, пожежі.

Школярі вдало складали алгоритм надання першої медичної допомоги.

Учні на чолі з медпрацівником відпрацьовували навички прийому Хеймфліка, іммобілізації кінцівок при переломах, накладання пов`язок і джгута.

Формування свідомого ставлення до свого життя і здоров`я можливе лише на засадах активної співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу (учнів, педагогів, сім`ї, громади).